בית / עמקים / נצרת עילית / פדרו, זוכרים?

פדרו, זוכרים?

אורח היה היום באימון הפועל נצרת עילית: הקשר הברזילאי פדרו פטראצי סאס, ששיחק בקבוצה בעונה שעברה.

פדרו באימון נצרת עילית היום (צילום יצחק סולומון)
פדרו באימון נצרת עילית היום (צילום יצחק סולומון)

כזכור, פדרו, בן 28, קרע את רצועות הברך ונאלץ לחזור לברזיל, שם נותח. הוא הגיע לנצרת עילית בחלון העברות בינואר 2017 והספיק לשחק 7 משחקי ליגה בלבד, לפני שנפצע נגד עירוני נשר ונאלץ לחזור הביתה.

בתקופה הקצרה בה היה בישראל הספיק להתחבב על כולם, בזכות אופיו הנוח ובזכות הכדורגל שלו. אחרי תקופת שיקום בת למעלה מחצי שנה, חזר לאימונים. הוא הגיע לישראל למשך שבועיים, להסדיר את ענייני הביטוח שלו ומתגורר בינתיים בדירה של ברזילאי אחר, חוליו סזאר. בתקופה בה ישהה בישראל יתאמן בקבוצה. ביום שני נסע עם הקבוצה למשחק החוץ בראשון לציון.

פדרו: "הרופאים אומרים אני כשיר, אני מרגיש כשיר, ניהלתי משא ומתן עם קבוצה מלטביה, אבל לא חתמתי, כרגע אני לא יכול לשחק כי חלון העברות סגור. לחזור בעונה הבאה לנצרת עילית? הלוואי. אני אוהב את המקום ואת האנשים. הייתה לי כאן תקופה קצרה אבל יפה".

 

בדוק גם

שף בן חמו (צילום עצמי)

יאמי

השף הוותיק בקפיטריה במכללת נצרת עילית, פרוספר בן חמו, הציג את יצירות המזון מעשי ידיו להתפאר לכבוד התחדשות ושדרוג הקפיטריה המיתולוגית במכללה. עושה חשק ותאבון.

ניקול רזניקוב (צילום רפאל בן דוד)

תלמידה מעפולה תשתתף בתחרות מלכת היופי 2018

"אני חושבת שאני יפה, אני חושבת שאני צריכה לזכות", אומרת בביטחון מלא ניקול רזניקוב, בת 18, תלמידת כיתה י"ב בבית הספר ויצו ניר העמק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *