בית / עמקים / חדשות עמקים / "עצם צירוף המילים גידול במוח נשמע לי קשה"

"עצם צירוף המילים גידול במוח נשמע לי קשה"

מ' בן 32, סטודנט להנדסה וביוטכנולוגיה, חושף את סיפורו האישי במטרה להעלות את מודעות הציבור לפעילות האגודה למלחמה בסרטן. יום ההתרמה של האגודה יתקיים בשני הקרוב: 22 באוקטובר 2012 .

מ': "חליתי לראשונה בשנת 2003, הגילוי היה מקרי בהחלט. הגעתי לבית חולים בעקבות תאונת דרכים שעברתי וביצעתי בדיקות מקיפות. אחת הבדיקות הראתה גידול סרטני במוח. לא היה לי מושג מה זה. עצם צירוף המילים גידול במוח נשמע לי קשה ולקושי נלווה פחד שלא ניתן להבריא מן המחלה".

איך התמודדת?

איש חולה
צילום אילוסטרציה

"עברתי טיפולים וניתוח קשה בראש במהלכו הוסר הגידול. חזרתי לשגרה והמשכתי בקריירה, הרגשתי שאני בר מזל שהצלחתי לנצח את המחלה אבל זה היה ניצחון זמני. ב- 2006 התעוררתי באמצע הלילה עם פרכוסים והגעתי לבית חולים".

מה קרה?

"כשנודע לי שהגידול חזר ההרגשה הייתה קשה וכואבת. נזקקתי לניתוח ולהקרנות אבל הייתי אופטימי כי ידעתי שאפשר לנצח את המחלה ואני מוכן לסיבוב שני ואחרון. בשלב זה גם קיבלתי סיוע מסניף האגודה למלחמה בסרטן בנצרת עילית. התוודעתי לצוות מתנדבים מקסים. קיבלתי ייעוץ, ליווי מקצועי ובעיקר אוזן קשבת. מחלת הסרטן כרוכה בהרבה קושי והתמודדויות, כשהחולה מקבל תמיכה מאנשים שמבינים בתחום ויש להם ידע וניסיון זה עוזר מאוד. זה נותן כוח להמשיך" .

מה מצבך הבריאותי כיום?

"אני נשוי ואני לומד ומשתדל לנהל אורח חיים נורמלי. זה לא קל אבל זה אפשרי ואני קורא לכל אזרחי המדינה ולהירתם ולתרום, כל אחד כפי יכולתו למען האגודה למלחמה בסרטן".

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

תגובה אחת

  1. התנדבתי באגודה למלחמה בסרטן ועזבתי בגלל היחס שלהם למתנדבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *