מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

 

ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)
ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)

תקציב החינוך לשנת 2015 בעיריית עפולה יעמוד על 90.3 מיליון שקלים, סכום שיא בכל הזמנים. תוספת התקציב המשמעותית אינה כוללת תקציבים בלתי רגילים, אשר עמדו בשנה החולפת על כחמישה מיליון שקלים נוספים וסביר כי גם בשנה הבאה יעמדו על סכום דומה.

תקציב הרווחה יעמוד השנה על 38.5 מיליון שקלים. במהלך הצגת התקציב חשף גזבר העירייה כי ממוצע הגבייה של הארנונה בעפולה עומד על 91 אחוז במגורים, נתון הגבוה משיעור הממוצע הארצי. הכנסות העירייה מארנונה עומדות על כ- 126 מיליוני שקלים, כאשר יתר ההכנסות מתקבלות בעיקר ממשרדי הממשלה. תקציב אגודות הספורט הוגדל ב- 870 אלף שקלים, לחיזוק הפעילות הספורטיבית של ארגונים בעיר.

בפתח הישיבה אמר ראש העירייה: "שנת 2014 מסתיימת באיזון תקציבי, תוך שקידמנו נושאים חשובים רבים לרווחת התושבים. התקציב לשנה הבאה משקף את סדרי העדיפויות בנושאים להם אנו רוצים לתת דגש מיוחד. התקציב נבנה לראשונה בהתאמה מלאה לתכניות עבודה מוטות תקציב של האגפים, כאשר בקשות רבות של מנהלי האגפים התקבלו ויבוקרו בתהליכי עבודה שוטפים במהלך השנה".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *