בית / עמקים / חדשות עמקים / תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

 

ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)
ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)

תקציב החינוך לשנת 2015 בעיריית עפולה יעמוד על 90.3 מיליון שקלים, סכום שיא בכל הזמנים. תוספת התקציב המשמעותית אינה כוללת תקציבים בלתי רגילים, אשר עמדו בשנה החולפת על כחמישה מיליון שקלים נוספים וסביר כי גם בשנה הבאה יעמדו על סכום דומה.

תקציב הרווחה יעמוד השנה על 38.5 מיליון שקלים. במהלך הצגת התקציב חשף גזבר העירייה כי ממוצע הגבייה של הארנונה בעפולה עומד על 91 אחוז במגורים, נתון הגבוה משיעור הממוצע הארצי. הכנסות העירייה מארנונה עומדות על כ- 126 מיליוני שקלים, כאשר יתר ההכנסות מתקבלות בעיקר ממשרדי הממשלה. תקציב אגודות הספורט הוגדל ב- 870 אלף שקלים, לחיזוק הפעילות הספורטיבית של ארגונים בעיר.

בפתח הישיבה אמר ראש העירייה: "שנת 2014 מסתיימת באיזון תקציבי, תוך שקידמנו נושאים חשובים רבים לרווחת התושבים. התקציב לשנה הבאה משקף את סדרי העדיפויות בנושאים להם אנו רוצים לתת דגש מיוחד. התקציב נבנה לראשונה בהתאמה מלאה לתכניות עבודה מוטות תקציב של האגפים, כאשר בקשות רבות של מנהלי האגפים התקבלו ויבוקרו בתהליכי עבודה שוטפים במהלך השנה".

בדוק גם

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

טיפני בן חיון

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור באיתור נעדרת ממגדל העמק

עקבותיה של טיפני בן חיון בת 17 תושבת מגדל העמק, אבדו מאתמול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *