יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

תקציב עיריית עפולה לשנת 2015 יעמוד על 275 מיליון שקלים

 

ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)
ישיבת התקציב בעיריית עפולה (צילום עצמי)

תקציב החינוך לשנת 2015 בעיריית עפולה יעמוד על 90.3 מיליון שקלים, סכום שיא בכל הזמנים. תוספת התקציב המשמעותית אינה כוללת תקציבים בלתי רגילים, אשר עמדו בשנה החולפת על כחמישה מיליון שקלים נוספים וסביר כי גם בשנה הבאה יעמדו על סכום דומה.

תקציב הרווחה יעמוד השנה על 38.5 מיליון שקלים. במהלך הצגת התקציב חשף גזבר העירייה כי ממוצע הגבייה של הארנונה בעפולה עומד על 91 אחוז במגורים, נתון הגבוה משיעור הממוצע הארצי. הכנסות העירייה מארנונה עומדות על כ- 126 מיליוני שקלים, כאשר יתר ההכנסות מתקבלות בעיקר ממשרדי הממשלה. תקציב אגודות הספורט הוגדל ב- 870 אלף שקלים, לחיזוק הפעילות הספורטיבית של ארגונים בעיר.

בפתח הישיבה אמר ראש העירייה: "שנת 2014 מסתיימת באיזון תקציבי, תוך שקידמנו נושאים חשובים רבים לרווחת התושבים. התקציב לשנה הבאה משקף את סדרי העדיפויות בנושאים להם אנו רוצים לתת דגש מיוחד. התקציב נבנה לראשונה בהתאמה מלאה לתכניות עבודה מוטות תקציב של האגפים, כאשר בקשות רבות של מנהלי האגפים התקבלו ויבוקרו בתהליכי עבודה שוטפים במהלך השנה".

בדוק גם

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *