בית / עמקים / חדשות עמקים / "תסתלק מהשכונה יא כושי"

"תסתלק מהשכונה יא כושי"

לשכת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב עפולה, בן 66, על תקיפת שכנו, אזרח אריתראי, על רקע מוצאו. מכתב האישום עולה כי בתחילת החודש, בשעות הצהריים, קפץ הנאשם ממרפסת ביתו למרפסת שכנו האריתראי, וכשהבחין בו זעק לעברו: "תסתלק מהשכונה יא כושי".

נציגת התביעה, עו"ד לירון אוחיון, ציינה כי בהמשך למעשיו, נטל הנאשם בקבוק יין תירוש מזכוכית ושבר אותו על ראש האזרח האריתראי ושכתוצאה מכך גרם לו לחתך בראשו. לדבריה, לא הסתפק הנאשם במעשיו, אלא גם נטל מוט ברזל והנחית אותו על ראשו של שכנו וכתוצאה מכך גרם לשסע בראשו וכן לאיבוד הכרתו.

עוד צויין בכתב האישום, כי כאשר הוזעקו שוטרים למקום, נטל הנאשם מספריים לידיו ואיים לפגוע בשוטרים. לבסוף השתלטו עליו השוטרים ועצרו אותו. הנאשם שוהה כעת במעצר ובימים הקרובים ייפתח משפטו.

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *