בית / עמקים / חדשות עמקים / "תסתלק מהשכונה יא כושי"

"תסתלק מהשכונה יא כושי"

לשכת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב עפולה, בן 66, על תקיפת שכנו, אזרח אריתראי, על רקע מוצאו. מכתב האישום עולה כי בתחילת החודש, בשעות הצהריים, קפץ הנאשם ממרפסת ביתו למרפסת שכנו האריתראי, וכשהבחין בו זעק לעברו: "תסתלק מהשכונה יא כושי".

נציגת התביעה, עו"ד לירון אוחיון, ציינה כי בהמשך למעשיו, נטל הנאשם בקבוק יין תירוש מזכוכית ושבר אותו על ראש האזרח האריתראי ושכתוצאה מכך גרם לו לחתך בראשו. לדבריה, לא הסתפק הנאשם במעשיו, אלא גם נטל מוט ברזל והנחית אותו על ראשו של שכנו וכתוצאה מכך גרם לשסע בראשו וכן לאיבוד הכרתו.

עוד צויין בכתב האישום, כי כאשר הוזעקו שוטרים למקום, נטל הנאשם מספריים לידיו ואיים לפגוע בשוטרים. לבסוף השתלטו עליו השוטרים ועצרו אותו. הנאשם שוהה כעת במעצר ובימים הקרובים ייפתח משפטו.

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *