בית / עמקים / חדשות עמקים / תינוק בן יומיים נפטר במפתיע בבית החולים העמק

תינוק בן יומיים נפטר במפתיע בבית החולים העמק

תינוק שנולד לפני יומיים במצב טוב ובמשקל תקין, הוחזר הלילה (אור לרביעי) למחלקת התינוקות בבית החולים העמק בעפולה, לאחר שטופל על ידי אימו. לאחר כשעה וחצי נמצא על ידי צוות בית החולים ללא רוח חיים.

הצוות הרפואי החל מיד בפעולות החייאה ממושכות, והתינוק הועבר במצב אנוש לפגייה, שם, למרבה הצער, נפטר בשעה 07:00 בבוקר.

בית החולים ביקש את אישורה של המשפחה לבצע נתיחה שלאחר המוות בתינוק כדי לנסות להבין מהי סיבת המוות. בית החולים משתתף בצערה העמוק של המשפחה. הודעה נמסרה למשרד הבריאות.

מהספרות הרפואית על מוות פתאומי ולא צפוי ביילודים, ניתן להבין לפי הנתונים, כי מוות פתאומי ולא צפוי בילודים מתרחש ב-12-36 ל-100,000 לידות, כאשר ברוב המקרים לא נמצאת סיבת המוות. בחלק קטן מן המקרים סיבת המוות נגרמת כתוצאה ממומים מולדים או מחלה מולדת של היילוד.

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

בן שטרית וצוות בית הספר חוגגים קבלת הפרס

פרס החינוך הארצי לאורט פסגות בבית שאן

ראש העיר, רפי בן שטרית, שנכח בטקס גאה: "יישר כח למנהל אורי דויטש, למנהל חטיבת הביניים גולן עובדיה ולרכזת הפדגוגית כוכבה לזרוב ולצוות המורים שנותנים את הלב והנשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *