בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבי העמק פתחו את הלב ואת הכיס

תושבי העמק פתחו את הלב ואת הכיס

את שידור ההתרמה המרגש הוביל חיים הכט ואנשי צוות קול רגע והשתתפו בו ראשי הערים והרשויות של הצפון, רופאים ואנשי צוות ממרכז רפואי העמק וציבור גדול של תושבי הצפון כמו גם ידידים ותורמים מהמרכז ומחו"ל שהתגייסו לטובת המטרה.

בין ראשי הרשויות שהשתתפו בשידור יצחק מירון מעפולה, אייל בצר מעמק יזרעאל, דני עטר מגלבוע, אלכס גדלקין מנצרת עלית, יוסי דולה מכפר תבור, רפי בן שטרית מבית שאן, עופר בן אליעזר מרמת ישי, מאהר אגבריה ממעלה עירון, בלאל מחאג'נה סגן ראש עיריית מאום אל פאחם, ראש עיריית נצרת, אלי בקסיס סגן ראש עיריית מגדל העמק, ואופירה שגב דוברת מועצה אזורית עמק המעיינות.

התרמה למען בית החולים (צילום: ישראל פרץ)
התרמה למען בית החולים (צילום: ישראל פרץ)

הציבור בעמקים ובגליל נחשף בחודש האחרון לקמפיין שהובילה עמותת ידידי בית החולים בראשותם של גיורא ענבר וויקטור בן נעים שסיסמתו: "הצפון חייב מרכז לטיפול בסרטן, זה קורה במרכז רפואי העמק", ובו הודגש כי מרכז רפואי העמק מטפל בכ- 4,000 חולי סרטן וחולים במחלות ממאירות מידי שנה, אולם בבית החולים חסרים עדין מכון לטיפולי הקרנות ומחלקת אשפוז אונקולוגית לטיפול בחולי הסרטן, ורבים מהם נאלצים לנסוע למרחקים ארוכים מידי יום כדי לקבל טיפול שעדיף היה לקבלו קרוב לבית.

לדברי מנהלת מרכז רפואי העמק פרופ' משנה אורנה בלונדהיים: "שידור ההתרמה היה חגיגה של נתינה, תושבי הצפון מבינים שאנחנו חייבים לעזור לעצמנו ולכן ההתגייסות של הציבור הרחב, של אנשי העסקים וגם של העובדים בבית החולים שתרמו תרומות אישיות ריגש אותנו והרחיב את הלב. הקמת מרכז הסרטן תסתכם ב -200 מיליון שקלים, ובזכות ההירתמות המרשימה של הציבור שעדין נמשכת והודות למחויבותו של מנכ"ל הכללית אלי דפס לסייע לנו בהקמת מרכז הסרטן, נזכה לחנוך כאן מרכז מתקדם וכוללני לטיפול בחולים במחלות ממאירות בסוף 2017 ".

בדוק גם

אמבולנס של מד"א גלבוע (צילום יצחק סולומון)

הטיסה בוטלה-חייה של האחות ניצלו

הייתה בדרכה לחופשה פרטית, כאשר מספר שעות לפני מועד הטיסה, החלה להרגיש כאבים משונים בחזה וקושי בנשימה. בשל קרבתה למקום עבודתה היא החליטה לגשת לבדוק את פשר הכאב וניגשה לחדר האחיות. באותם רגעים היא לא שיערה כי אכן מדובר בעניין רציני כשבראשה היא עוד ממהרת להספיק את ההכנות לטיסה.

חופשה. ציון ואוסנת חנו (צילום עצמי)

חופשה רומנטית

האוהד הכי מושבע של אסי גלבוע, ציון חנו, פינק את האישה אסנת בסוף שבוע מהסרטים, במלון הרודס בתל אביב. מגיע לה ללא ספק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *