יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה

שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה

ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חג'אג' רחאל)

שכר השחקנים של הפועל עפולה עומד על 2.1 מיליון שקל, ונכון להיום אין לה אפשרות להעביר שחקנים בבקרה. יתרה מזאת, ביום שני קיימה הקבוצה ישיבה עם ראש העירייה יצחק מירון, ביקש האחרון לשחרר שלושה שחקנים מהסגל, כדי לעמוד במסגרת התקציבית.

ההערכה היא ששלושת השחקנים שישוחררו, יהיו מבין השחקנים שעדיין לא עברו בבקרה: גל ברזאני, אלי בללטי, אור אליהו, ואמיר אבלס. המאמן ירון הוכנבוים יחליט בסופו של דבר מי יאלץ לעזוב. עפולה תהיה חשופה לתביעות, שכן לשחקנים יש הסכמים חתומים, מלבד בלילתי, עמו יש הסכמות אך אין חוזה חתום.

ביום שלישי הפסידה הפועל עפולה בבית, במסגרת גביע הטוטו לטבריה, בתוצאה 2-4, במשחק שלא קבע דבר, אולם האוהדים התאכזבו מהעובדה שהקבוצה הובילה 0-2 וספגה רביעייה. המאמן ירון הוכנבוים העלה הרכב שכלל צעירים רבים. "גם אם שיחקנו עם צעירים, אסור לנו לספוג כזו תבוסה", אמרו בקבוצה. אוהדים טענו כי במשחק הבכורה בבית התוצאה הייתה צריכה להיות אחרת.

ביום שישי תפתח הפועל עפולה את העונה הרשמית, במשחק חוץ נגד ראשון לציון.

 

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *