מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה

שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה

ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חג'אג' רחאל)

שכר השחקנים של הפועל עפולה עומד על 2.1 מיליון שקל, ונכון להיום אין לה אפשרות להעביר שחקנים בבקרה. יתרה מזאת, ביום שני קיימה הקבוצה ישיבה עם ראש העירייה יצחק מירון, ביקש האחרון לשחרר שלושה שחקנים מהסגל, כדי לעמוד במסגרת התקציבית.

ההערכה היא ששלושת השחקנים שישוחררו, יהיו מבין השחקנים שעדיין לא עברו בבקרה: גל ברזאני, אלי בללטי, אור אליהו, ואמיר אבלס. המאמן ירון הוכנבוים יחליט בסופו של דבר מי יאלץ לעזוב. עפולה תהיה חשופה לתביעות, שכן לשחקנים יש הסכמים חתומים, מלבד בלילתי, עמו יש הסכמות אך אין חוזה חתום.

ביום שלישי הפסידה הפועל עפולה בבית, במסגרת גביע הטוטו לטבריה, בתוצאה 2-4, במשחק שלא קבע דבר, אולם האוהדים התאכזבו מהעובדה שהקבוצה הובילה 0-2 וספגה רביעייה. המאמן ירון הוכנבוים העלה הרכב שכלל צעירים רבים. "גם אם שיחקנו עם צעירים, אסור לנו לספוג כזו תבוסה", אמרו בקבוצה. אוהדים טענו כי במשחק הבכורה בבית התוצאה הייתה צריכה להיות אחרת.

ביום שישי תפתח הפועל עפולה את העונה הרשמית, במשחק חוץ נגד ראשון לציון.

 

בדוק גם

סקור

כדורסל: רכז גלבוע גליל סקוורר שנפצע מול ירושלים נותח בברכו

עבר אתמול בלילה ניתוח קרע בגיד הפיקה ויתחיל לעבור שיקום, כאשר ההערכה היא שחזרתו לפרקט תארך בין ארבעה לשישה חודשים

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *