בית / עמקים / ספורט עמקים / "שישה ניצחונות ואנחנו בליגת העל"

"שישה ניצחונות ואנחנו בליגת העל"

בדיוק לפני שבועיים, באצטדיון העירוני באשקלון, חגה הפועל עפולה הישג מדהים: במחזור האחרון של הליגה הסדירה הצליחה העולה החדשה לליגה הלאומית, להשתחל לפליאוף העליון. את השמחה של אנשי עפולה קשה לתאר במילים, אבל היה שם אחד ששמח במיוחד: הליברי גיזי דורבור, שחקן הנשמה של הפועל עפולה. הסיבה למסיבה: אחרי שתי ירידות ליגה רצופות, הוא סוף סוף הוא נשאר בליגה ובגדול.

דורבור בן ה- 27 משחק כבר חמש שנים בארץ, כולן בליגה הלאומית. לפני כן שיחק בהפועל כפר סבא (עונת 2012/13), בהפועל הרצליה (שנתיים ) ובמכבי בת ים בת ים (עונת 2009/10). עם כפר סבא והרצליה ירד מהליגה הלאומית לליגה א'. "חגגנו אחרי המשחק באשקלון, זה היה משהו מיוחד", מסביר דורבור, "אני שמח לא רק עבורי אלא גם עבור הקבוצה והעיר".

גיזי דורבור
גיזי דורבור (צילום כפיר בזק)

ההחתלה לא הייתה טובה.
"נכון, הייתה לנו התחלה קשה, אסור לשכוח שזו קבוצה חדשה בליגה חדשה, אחר כך התחברנו, השתפרנו והגענו לפליאוף העליון".

מה היה קורה אם הייתם פותחים את העונה בכושר של החודשיים האחרונים?
"ללא ספק היינו מדברים היום על ליגת העל, למרות שאני חושב שאנחנו עדיין מסוגלים לעשות זאת ולסיים במקום השני ממנו עולים או השלישי שמוביל לפליאוף. היום אנחנו בכושר טוב, משחקים טוב, שישה ניצחונות בשישה משחקים ואנחנו בליגת העל".

לפני שבועיים רק התפללתם להישאר בליגה
"נכון, וזה מה שיפה בכדורגל".

איך התחברת לעיר עפולה, אחרי שגרת באזור המרכז
"נכון שבאזור המרכז יש יותר אפשרויות לבילוי ושם הכל קורה, אבל בעפולה יש אנשים מיוחדים והתחברתי אליהם מאוד".

מה קורה איתך בעונה הבאה?
"אני אוהב את האנשים בעפולה, אבל אני לא יודע מה יהיה. את זה תצטרך לשאול את הסוכן שלי, שחר גרינברג, הוא יודע יותר טוב ממני".

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *