בית / עמקים / חדשות עמקים / רשת פרופורציה פותחת סניף בעפולה בהשקעה של חצי מיליון שקלים

רשת פרופורציה פותחת סניף בעפולה בהשקעה של חצי מיליון שקלים

רשת מרפאות פרופורציה, המובילה את תחום הרפואה האסתטית בארץ, ממשיכה להתרחב, ופותחת את הסניף ה- 12 שלה בעפולה, על מנת לתת מענה לביקוש הגדול מאזור הצפון. הסניף משתרע על כ – 180 מ"ר. השטח הושכר לשלוש שנים בעלות של 60 שקל למ"ר. עם אופציה להארכת השכירות לעוד 10 שנים.

לשם מיתוגו של הסניף החדש והתאמתו לסטנדרטים האיכותיים הגבוהים של הרשת הושקעו כ- 500,000 ₪. בסניף החדש יפעלו מרפאות חדשניות של מחלקות הניתוחים הפלסטיים, הטיפולים האסתטיים כולל טיפולים לעיצוב הפנים ולעיצוב וחיטוב הגוף, הסרות שיער בלייזר וטיפולים להעלמת ורידים. כל הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מקצועיים ומנוסים במיוחד, ועם המכשור המתקדם בתחום.

אבי שלום, מנכ"ל רשת מרפאות פרופורציה: "רשת פרופורציה המובילה את התחום האסתטי בארץ מזה שלושה עשורים ממשיכה להתרחב. ל 11 הסניפים הקיימים של הרשת ברחבי הארץ, הוספנו סניף חדש גדול ומרווח בעפולה, על מנת שנוכל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ובביקוש הרב לטיפולים מתושבי העיר ואזור הצפון כולו".

הסניף ממוקם ברח' יהודה הנשיא 18, עפולה וינוהל על ידי ורד לוי.

 

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *