בית / עמקים / חדשות עמקים / רשת פרופורציה פותחת סניף בעפולה בהשקעה של חצי מיליון שקלים

רשת פרופורציה פותחת סניף בעפולה בהשקעה של חצי מיליון שקלים

רשת מרפאות פרופורציה, המובילה את תחום הרפואה האסתטית בארץ, ממשיכה להתרחב, ופותחת את הסניף ה- 12 שלה בעפולה, על מנת לתת מענה לביקוש הגדול מאזור הצפון. הסניף משתרע על כ – 180 מ"ר. השטח הושכר לשלוש שנים בעלות של 60 שקל למ"ר. עם אופציה להארכת השכירות לעוד 10 שנים.

לשם מיתוגו של הסניף החדש והתאמתו לסטנדרטים האיכותיים הגבוהים של הרשת הושקעו כ- 500,000 ₪. בסניף החדש יפעלו מרפאות חדשניות של מחלקות הניתוחים הפלסטיים, הטיפולים האסתטיים כולל טיפולים לעיצוב הפנים ולעיצוב וחיטוב הגוף, הסרות שיער בלייזר וטיפולים להעלמת ורידים. כל הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מקצועיים ומנוסים במיוחד, ועם המכשור המתקדם בתחום.

אבי שלום, מנכ"ל רשת מרפאות פרופורציה: "רשת פרופורציה המובילה את התחום האסתטי בארץ מזה שלושה עשורים ממשיכה להתרחב. ל 11 הסניפים הקיימים של הרשת ברחבי הארץ, הוספנו סניף חדש גדול ומרווח בעפולה, על מנת שנוכל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ובביקוש הרב לטיפולים מתושבי העיר ואזור הצפון כולו".

הסניף ממוקם ברח' יהודה הנשיא 18, עפולה וינוהל על ידי ורד לוי.

 

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

הפועל עפולה עברה בבקרה התקציבית

היו"ר דני אסולין: "לא אשקר, עברו עלי ימים קשים ללא שינה, כולנו עבדנו קשה כדי שהקבוצה תעבור בקרה ואני שמח שעמדנו במשימה".

מיכה סילקו וצוות המתנדבים (צילום עצמי)

מיכה סילקו וועד בזק בשיתוף עמותת סלע למען תלמידים ממשפחות נזקקות

יזמו מבצע מרגש ומסורתי, במסגרתו יקבלו עשרות תלמידים ממשפחות נזקקות ילקוטים עמוסי ציוד לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, בעוד מספר שבועות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *