מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה ונצרת עילית: מסתמן ניצחון לאבי אלקבץ ולשמעון גפסו

עפולה ונצרת עילית: מסתמן ניצחון לאבי אלקבץ ולשמעון גפסו

אבי אלקבץ מצביע (צילום: כפיר בזק)
אבי אלקבץ מצביע (צילום: כפיר בזק)

עפולה: מסתמן ניצחון לאבי אלקבץ
אחרי ספירה של 22 קלפיות מתוך ה-60 ברחבי העיר, מסתמן ניצחון לראש העירייה המכהן אבי אלקבץ שמוביל עם 42.2% לפני איציק מירון לו 36.6% ודוד סויסה עם 22.6%.

ליה שמטוב (צילום: עצמי)
ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: ישראל פרץ)

נצרת עילית:  מסתמן ניצחון לגפסו 

על פי 10 קלפיות מתוך 66 בנצרת עילית,  מסתמן ניצחון לראש העירייה המכהן שמעון גפסו. תוצאות האמת מהקלפיות נכון לשעה 23:50 – שמעון גפסו 49.3%, ליה שמטוב 21.2%, עדי ברקו 15.4%, יוסי שפושניק 8.8%, סמי כהן 5.3%. פעילי גפסו פצחו בשירה. גפסו ביקש להרגיע אותם והסביר שהדרך לניצחון עוד ארוכה.

גורמים בכירים במטה של המתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית, ליה שמטוב, שבמשך היום שידרו שהמתמודדת שלהם תנצח את הבחירות ותיבחר לראש העיר הבא של נצרת עילית, החלו בשעה האחרונה לשנות זמירות. ״אם נגיע לסיבוב שני זה יהיה הישג אדיר״, אומר גורם בכיר במחנה שלה. על פי אותו גורם בכיר, ״סיבוב שני יוביל לניצחון, כי כל המתמודדים יחברו נגד שמעון גפסו".

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *