בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: הקהילה האתיופית מצטרפת למפלגת יש עתיד

עפולה: הקהילה האתיופית מצטרפת למפלגת יש עתיד

הקהילה האתיופית בעפולה
נציגי הקהילה האתיופית בעפולה עם מפלגת יש עתיד (צילום: עצמי)

לאחר משא ומתן ממושך בין נציגי הקהילה האתיופית בעפולה לנציגי מפלגת יש עתיד בעפולה, נחתם הסכם על ריצה משותפת למועצת עיריית עפולה בבחירות הקרובות. הקהילה האתיופית בכל הארץ וגם בעפולה קיימה החודש פריימריז מתוך מטרה שבכל עיר יבחרו נציגים הרשמיים.

בעפולה השתתפו בהצבעה זו קרוב ל-500 מבני הקהילה והם בחרו ברוב קולות את אביי דג'ן שהיה בעברו קצין בצה"ל כמפקד פלוגה בנח"ל, בעל תואר אקדמאי המעורב באופן פעיל בכל פעולותיה של הקהילה האתיופית בעפולה. בקהילה בעפולה כ-1500 בעלי זכות בחירה.

מי שניהל מטעם מפלגת יש עתיד את המו"מ היה ח"כ שמעון סולומון הנמנה על אחד משני ח"כ יוצא אתיופיה ברשימת המפלגה בכנסת ומטעם הסניף המקומי, גדעון פורת – העומד בראש רשימת יש עתיד למועצת העיר. יצוין כי במהלך השיחות נמסרו עדכונים ליו"ר המפלגה יאיר לפיד שעודד ובירך על המהלך. חשוב לציין כי מפלגת יש עתיד הניפה את הדגל של שילוב בני הקהילה האתיופית ברשימות של יש עתיד המתמודדות בישובים השונים והגדילה לעשות כשהחליטה להריץ לראשות עיריית קריית מלאכי מועמד צעיר מהקהילה האתיופית.

בדוק גם

שושן במעמד החתימה עם סוכנו וראשי הפועל עפולה (צילום עצמי)

השוער רון שושן נשאר בהפועל עפולה

שושן העדיף את הפועל עפולה על פני הפועל מרמורק והפועל איכסאל, שהניחה בפניו הצעה כספית מפתה. בהפועל עפולה אומרים שלא היה להם צל של ספק ששושן ימשיך כי "הוא אוהב את המקום, מחובר לאנשים".

מלכת היופי ניקול רזניקוב (צילום עצמי)

המלכה כבשה את פריס

קבלו פצצה: מלכת היופי של ישראל לשנת 2018, הלא היא ניקול רזניקוב מעפולה, מאסה בחופשות באילת והלכה בגדול על חופשה רומנטית עם בן הזוג בפריז. היה מדהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *