יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: הקהילה האתיופית מצטרפת למפלגת יש עתיד

עפולה: הקהילה האתיופית מצטרפת למפלגת יש עתיד

הקהילה האתיופית בעפולה
נציגי הקהילה האתיופית בעפולה עם מפלגת יש עתיד (צילום: עצמי)

לאחר משא ומתן ממושך בין נציגי הקהילה האתיופית בעפולה לנציגי מפלגת יש עתיד בעפולה, נחתם הסכם על ריצה משותפת למועצת עיריית עפולה בבחירות הקרובות. הקהילה האתיופית בכל הארץ וגם בעפולה קיימה החודש פריימריז מתוך מטרה שבכל עיר יבחרו נציגים הרשמיים.

בעפולה השתתפו בהצבעה זו קרוב ל-500 מבני הקהילה והם בחרו ברוב קולות את אביי דג'ן שהיה בעברו קצין בצה"ל כמפקד פלוגה בנח"ל, בעל תואר אקדמאי המעורב באופן פעיל בכל פעולותיה של הקהילה האתיופית בעפולה. בקהילה בעפולה כ-1500 בעלי זכות בחירה.

מי שניהל מטעם מפלגת יש עתיד את המו"מ היה ח"כ שמעון סולומון הנמנה על אחד משני ח"כ יוצא אתיופיה ברשימת המפלגה בכנסת ומטעם הסניף המקומי, גדעון פורת – העומד בראש רשימת יש עתיד למועצת העיר. יצוין כי במהלך השיחות נמסרו עדכונים ליו"ר המפלגה יאיר לפיד שעודד ובירך על המהלך. חשוב לציין כי מפלגת יש עתיד הניפה את הדגל של שילוב בני הקהילה האתיופית ברשימות של יש עתיד המתמודדות בישובים השונים והגדילה לעשות כשהחליטה להריץ לראשות עיריית קריית מלאכי מועמד צעיר מהקהילה האתיופית.

בדוק גם

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

כפרי אזולאי

טיקי טאקה בעפולה

בית ספר מקצועי לכדורגל בעפולה בהנהלת האחים כפרי ועמי אזולאי יוצא השנה לדרך. בית הספר, שיופעל על ידי חברת שחקים המפעילה את המתנ"סים בעפולה, יהיה שלוחה נוספת של מועדון הכדורגל הפועל עפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *