בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: הפועל עם אלקבץ, בית"ר עם יוקלר

עפולה: הפועל עם אלקבץ, בית"ר עם יוקלר

מנהל הפועל עפולה יוסי כהן מצביע (צילום: עצמי)
מנהל הפועל עפולה יוסי כהן מצביע (צילום: עצמי)

ספורט ופוליטיקה הולכים יד ביד, זה ידוע. קחו למשל את העיר עפולה. קבוצת הכדורגל הבכירה, הפועל מהליגה הלאומית, תומכת במוצהר ובגלוי בראש העירייה אבי אלקבץ, שבשנים האחרונות העביר לה מיליוני שקלים ורואה בה כבייבי הפרטי שלו, למרות שזכה לא פעם לביקורת נוקבת מהאופוזיציה על הכספים שהוא מעביר לכדורגל במקום לחינוך למשל.

לעומת הפועל, בית"ר משחקת בליגה ג', ובמשך שנים הייתה הבן החורג של העיר. כך למשל, האצטדיון העירוני החדש היה מחוץ לתחום עבורם במשך שנים רבות. רק לפני כשנה הם הורשו לשחק בו, למרות שהסגל מונה לא פחות מ-26 שחקנים מקומיים.

בית"ר זכתה להתגייסות של איש העסקים ראובן יוקלר המתמודד מטעם תנועת העפולאים, סגן ראש העירייה לשעבר,  שסייע בשנים האחרונות מספר פעמים לקבוצה. לפני מספר ימים רכש תלבושת ייצוגית מהודרת עבור השחקנים, שנחנכה כבר ביום שישי האחרון.

כמה דקות לפני שריקת הפתיחה הגיע יוקלר, יחד עם מספר 1 בתנועת העפולאים, יוסי לוי, כדי להביע תמיכה בשחקנים ולעודד אותם. בשיחה המשותפת הוא הבטיח לסייע לכל אורך השנה.

הנהלת הקבוצה, המאמן והשחקנים הודו ליוקלר על התרומה הנדיבה והנכונות לסייע והבטיחו במקביל לעשות הכל בכדי לייצג את העיר בכבוד.

בדוק גם

ורוניקה פראג

יש לה מה להציע לכם

סניף קרולינה למקה נפתח במתחם פריינדלי עמק סנטר בעפולה, את ורוניקה פראג תוכלו לפגוש שם. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהקולקציה המרהיבה.

בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)

לא מומלץ להגיע היום לבית חולים העמק בעפולה

בבית חולים העמק בעפולה דיווחו היום (שני) על עומסים במחלקה לרפואה דחופה ובמחלקות הפנימיות וכן כמות גדולה של ממתינים במיון לאשפוז במחלקה פנימית. "זמן הטיפול במיון ארוך מהרגיל", נמסר מדוברות בית החולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *