בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: הפועל עם אלקבץ, בית"ר עם יוקלר

עפולה: הפועל עם אלקבץ, בית"ר עם יוקלר

מנהל הפועל עפולה יוסי כהן מצביע (צילום: עצמי)
מנהל הפועל עפולה יוסי כהן מצביע (צילום: עצמי)

ספורט ופוליטיקה הולכים יד ביד, זה ידוע. קחו למשל את העיר עפולה. קבוצת הכדורגל הבכירה, הפועל מהליגה הלאומית, תומכת במוצהר ובגלוי בראש העירייה אבי אלקבץ, שבשנים האחרונות העביר לה מיליוני שקלים ורואה בה כבייבי הפרטי שלו, למרות שזכה לא פעם לביקורת נוקבת מהאופוזיציה על הכספים שהוא מעביר לכדורגל במקום לחינוך למשל.

לעומת הפועל, בית"ר משחקת בליגה ג', ובמשך שנים הייתה הבן החורג של העיר. כך למשל, האצטדיון העירוני החדש היה מחוץ לתחום עבורם במשך שנים רבות. רק לפני כשנה הם הורשו לשחק בו, למרות שהסגל מונה לא פחות מ-26 שחקנים מקומיים.

בית"ר זכתה להתגייסות של איש העסקים ראובן יוקלר המתמודד מטעם תנועת העפולאים, סגן ראש העירייה לשעבר,  שסייע בשנים האחרונות מספר פעמים לקבוצה. לפני מספר ימים רכש תלבושת ייצוגית מהודרת עבור השחקנים, שנחנכה כבר ביום שישי האחרון.

כמה דקות לפני שריקת הפתיחה הגיע יוקלר, יחד עם מספר 1 בתנועת העפולאים, יוסי לוי, כדי להביע תמיכה בשחקנים ולעודד אותם. בשיחה המשותפת הוא הבטיח לסייע לכל אורך השנה.

הנהלת הקבוצה, המאמן והשחקנים הודו ליוקלר על התרומה הנדיבה והנכונות לסייע והבטיחו במקביל לעשות הכל בכדי לייצג את העיר בכבוד.

בדוק גם

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *