בית / עמקים / ספורט עמקים / עפולה: הסייפת יקטרינה דוידזון קיבלה מלגה של 30 אלף שקלים

עפולה: הסייפת יקטרינה דוידזון קיבלה מלגה של 30 אלף שקלים

מפעל הפיס העניק השבוע מלגות לימודים ל- 22 ספורטאים מצטיינים החברים באחת הנבחרות הלאומיות הייצוגיות של ישראל. זו השנה השנייה ברציפות שמפעל הפיס מוקיר ספורטאים מצטיינים ומעניק להם מלגת לימודים מתוך רצון לעודד מצוינות בחברה הישראלית ולסייע לספורטאים להמשיך ולהתקדם בתחום הספורט לצד לימודים אקדמאים.

המלגות הוענקו לספורטאים מצטיינים הלומדים במוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. כחלק ממדיניות הפיס, על פיה מקבלי המלגות "מעבירים את זה הלאה" ותורמים לקהילה, הספורטאים התחייבו להשתלב בפעילות חברתית וקהילתית בת 60 שעות התנדבות בשנה. בין מקבלי המלגות הסייפת יקטרינה דוידזון , תושבת עפולה, שלומדת חינוך לגיל הרך במכללת בית ברל.

דוידזון במעמד קבלת הפרס (צילום: איקי מימון)
דוידזון במעמד קבלת הפרס (צילום: איקי מימון)

אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס העניק לה את המלגה וציין כי: "אתם, הספורטאים הצעירים, מסמלים את רוח ההתמדה, המצוינות והחתירה להצלחה ואלו ערכים שחשוב לנו להנחיל לדור הצעיר בישראל. אנו מבינים כי ההתמקדות בספורט גוזלת מהספורטאים זמן רב וכמובן משאבים וזו הסיבה שהחלטנו גם השנה להעניק מלגת לימודים לספורטאים שמסבים גאווה למדינת ישראל. ספורט זה לא רק הישגיות, במידה רבה העיסוק בספורט משקף דרך חיים וכל אחד ואחת מכם מהווים דוגמא אישית .

 

בדוק גם

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *