בית / עמקים / ספורט עמקים / עפולה: הסייפת יקטרינה דוידזון קיבלה מלגה של 30 אלף שקלים

עפולה: הסייפת יקטרינה דוידזון קיבלה מלגה של 30 אלף שקלים

מפעל הפיס העניק השבוע מלגות לימודים ל- 22 ספורטאים מצטיינים החברים באחת הנבחרות הלאומיות הייצוגיות של ישראל. זו השנה השנייה ברציפות שמפעל הפיס מוקיר ספורטאים מצטיינים ומעניק להם מלגת לימודים מתוך רצון לעודד מצוינות בחברה הישראלית ולסייע לספורטאים להמשיך ולהתקדם בתחום הספורט לצד לימודים אקדמאים.

המלגות הוענקו לספורטאים מצטיינים הלומדים במוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. כחלק ממדיניות הפיס, על פיה מקבלי המלגות "מעבירים את זה הלאה" ותורמים לקהילה, הספורטאים התחייבו להשתלב בפעילות חברתית וקהילתית בת 60 שעות התנדבות בשנה. בין מקבלי המלגות הסייפת יקטרינה דוידזון , תושבת עפולה, שלומדת חינוך לגיל הרך במכללת בית ברל.

דוידזון במעמד קבלת הפרס (צילום: איקי מימון)
דוידזון במעמד קבלת הפרס (צילום: איקי מימון)

אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס העניק לה את המלגה וציין כי: "אתם, הספורטאים הצעירים, מסמלים את רוח ההתמדה, המצוינות והחתירה להצלחה ואלו ערכים שחשוב לנו להנחיל לדור הצעיר בישראל. אנו מבינים כי ההתמקדות בספורט גוזלת מהספורטאים זמן רב וכמובן משאבים וזו הסיבה שהחלטנו גם השנה להעניק מלגת לימודים לספורטאים שמסבים גאווה למדינת ישראל. ספורט זה לא רק הישגיות, במידה רבה העיסוק בספורט משקף דרך חיים וכל אחד ואחת מכם מהווים דוגמא אישית .

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *