יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / ניצחון מוחץ: 0-5 להפועל עפולה על כפר כנא

ניצחון מוחץ: 0-5 להפועל עפולה על כפר כנא

הפועל עפולה אירחה ביום שישי את כפר כנא בבית. לרשות המאמן ירון הוכנבוים עמד סגל מלא, כולל הבלם גבע ברקאי שחזר מהרחקה. הניצחון המוחץ של הפועל עפולה על כפר כנא, הוכיח כי הספדי הקבוצה היו מוקדמים מידי.

פתיחה גרועה

לאור פתיחת העונה המגומגמת של הפועל עפולה, גם בקבוצת המיליונרים של אבי אלקבץ הבינו השבוע שהמשימה הולכת להיות קשה ביותר, ומי שציפה שהגלאקטיקוס שבנה ירון הוכנבוים ידרוס את הליגה, כנראה לא ידע על מה הוא מדבר. "מי שירוץ זה הגלבוע, שעשו רכש בתקציב לא פחות משלנו", אומר מנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, "וכן עירוני טבריה, הפועל הרצליה והפועל מגדל העמק, שלא עשו רכש טוב כדי לסיים באמצע הטבלה".

על פי רחמים, "היה ברור לנו עוד לפני העונה שכל קבוצה שתבוא לעפולה תשחק סגור, אבל אני חושב שיש לנו קבוצה מספיק טובה כדי להתגבר על הבעיות. בעונה שעברה הייתה קבוצה אחת שברחה לליגה. העונה זה לא יקרה. הליגה תהיה צמודה עד הסוף".

רחמים אומר כי אינו מאוכזב מפתיחת העונה של קבוצתו. "כל אחד מצפה לפתוח עונה עם ניצחונות, אבל אני חושב שאחרי שלושה משחקים אסור להתחיל עם הסיכומים. גם לגלבוע שעשו רכש כמו שלנו יש אותו המאזן. זה רק פתיחת העונה, הקבוצה עוד תתחבר, אני מאמין שיהיה בסדר".

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

משפחת חייט חוגגת (צילום עצמי

החגיגה של משפחת חייט

מזל טוב למשפחת חייט ממושב ניר יפה, שחגגו לנסיך עילאי בר מצווה באולמי פאר. היה אירוע מהסרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *