בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / לקראת הסיבוב השני בעפולה: יש עתיד עם אלקבץ

לקראת הסיבוב השני בעפולה: יש עתיד עם אלקבץ

ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ, קיבל דחיפה משמעותית לקראת הסיבוב השני בבחירות לראשות העירייה, עם הצהרת תנועת יש עתיד עפולה בראשות גדעון פורת ואביי דג׳ן על תמיכה במועמדותו של אלקבץ.

אלקבץ בירך את אנשי סיעת יש עתיד על החלטתם להצטרף אליו והצהיר כי בקדנציה הבאה בראשותו ישמש גדעון פורת יו״ר וועדת איכות הסביבה ואילו אביי דג׳ן יהיה נציגו מול העדה בעיר.

גדעון פורת סיפר על החיבור החשוב וארוך השנים שלו עם העדה האתיופית, ולראייה חתם על הסכם רוטציה עם מספר 2 שלו אביי דג׳ן. עוד הוסיף ואמר, כי הוא שמח ללכת עם ראש עיר שמכבד תהליכים דמוקרטיים ומבחינתו החיבור עם אלקבץ הוא טבעי. לסיום ביקש מכל תומכיו לצאת ולהצביע אלקבץ ביום הבחירות ביום שלישי הקרוב. אביי דג׳ן אמר שישים דגש בקדנציה הבאה על קידום העדה ובעיקר על הדור הצעיר וקידומו לעתיד.

רגע אחרי החתימה, סיכם חבר הכנסת רונן הופמן בן העיר עפולה ואמר שכילד חונך במרכזים הקהילתיים אותם ניהל גדעון פורת והוא שמח על שיתוף הפעולה עם אלקבץ.

יש לציין, כי מלבד יש עתיד, התחברו לאלקבץ סיעות נוספות וביניהם ש״ס (צורי כהן), עפולה ביתנו (בוריס יודיס), למען עפולה (יהודה אלמקייס), הבית היהודי (חביב פרץ), צעירים בוחרים עפולה (אייל כץ ויוסי אסרף) ופעילים מרכזיים במטה דוד סויסה.

אבי אלקבץ וסיעת יש עתיד בעפולה (צילום: עצמי)
אבי אלקבץ וסיעת יש עתיד בעפולה (צילום: עצמי)

בדוק גם

שריפה משתוללת (צילום דוברות כבאות)

שריפה בנצרת, תושבים פונו מבתיהם

שתי נשים ושני ילדים נפגעו ככל הנראה משאיפת עשן והם פונו לבית החולים האיטלקי בנצרת. בשלב זה לא ידוע על נפגעים נוספים.

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *