מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "לא נהיה סובלניים כלפי אלימות של מטופלים לאנשי הצוות"

"לא נהיה סובלניים כלפי אלימות של מטופלים לאנשי הצוות"

 

בית חולים העמק בעפולה
בית חולים העמק בעפולה (צילום: רותם כבסה)

למנהלי בית חולים העמק בעפולה כבר נמאס ממקרים חוזרים ונשנים, בהם מאושפזים או בני משפחותיהם תוקפים את אנשי הסגל הרפואי. היום (ראשון) הושבת בית החולים למשך שעתיים.

אתמול הותקף רופא בבית החולים על ידי בן משפחה של אחד המטופלים שדחף את הרופא ודיבר אליו בצורה בוטה. הוגשה תלונה למשטרה והחשוד נעצר.

בעקבות המקרה שמצטרף לאירוע אלימות שלישי בתוך חודש בבית החולים החליטו בהנהלה להשבית את המחלקות למשך שעתיים כצעד של מחאה וחשיבה משותפת בנושא מיגור האלימות.

"אנחנו מחויבים לטיפול רפואי בסטנדרטים גבוהים לתושבי האזור, אך לא נשלים ולא נהיה סובלניים כלפי האלימות של מטופלים ובני משפחותיהם כלפי אנשי הצוות שלנו", אומרת ד"ר אורנה בלונדהיים, מנהלת מרכז רפואי העמק.

עוד הוסיפה ד"ר בלונדהיים:"במקרה האלימות הנוכחי והקודם הוגשו תלונות למשטרה והתוקפים נעצרו ואני מקווה שכך ייעשה על ידי הרשויות המתאימות בכל מקרה של אלימות נגד איש צוות רפואי בכל אחד מבתי החולים בארץ".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *