בית / עמקים / חדשות עמקים / "לא נהיה סובלניים כלפי אלימות של מטופלים לאנשי הצוות"

"לא נהיה סובלניים כלפי אלימות של מטופלים לאנשי הצוות"

 

בית חולים העמק בעפולה
בית חולים העמק בעפולה (צילום: רותם כבסה)

למנהלי בית חולים העמק בעפולה כבר נמאס ממקרים חוזרים ונשנים, בהם מאושפזים או בני משפחותיהם תוקפים את אנשי הסגל הרפואי. היום (ראשון) הושבת בית החולים למשך שעתיים.

אתמול הותקף רופא בבית החולים על ידי בן משפחה של אחד המטופלים שדחף את הרופא ודיבר אליו בצורה בוטה. הוגשה תלונה למשטרה והחשוד נעצר.

בעקבות המקרה שמצטרף לאירוע אלימות שלישי בתוך חודש בבית החולים החליטו בהנהלה להשבית את המחלקות למשך שעתיים כצעד של מחאה וחשיבה משותפת בנושא מיגור האלימות.

"אנחנו מחויבים לטיפול רפואי בסטנדרטים גבוהים לתושבי האזור, אך לא נשלים ולא נהיה סובלניים כלפי האלימות של מטופלים ובני משפחותיהם כלפי אנשי הצוות שלנו", אומרת ד"ר אורנה בלונדהיים, מנהלת מרכז רפואי העמק.

עוד הוסיפה ד"ר בלונדהיים:"במקרה האלימות הנוכחי והקודם הוגשו תלונות למשטרה והתוקפים נעצרו ואני מקווה שכך ייעשה על ידי הרשויות המתאימות בכל מקרה של אלימות נגד איש צוות רפואי בכל אחד מבתי החולים בארץ".

בדוק גם

מנחם הייזלר (צילום איחוד הצלה)

השאיפה: להגיע לכל פצוע תוך 90 שניות ולהציל את חייו

אומר מרדכי הייזלר, מנכ"ל מוסדות מגדל - אור ותושב כפר גדעון שבמועצה האזורית עמק יזרעאל, חובש נהג אמבולנס מתנדב באיחוד הצלה מיום הקמת הארגון בשנת 2006.

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

פלוט מככב במערכות הבחירות של …הרשויות השכנות

במגדל העמק, בטבריה, בעפולה ואפילו במועצה האזורית גלבוע משתמשים בסיפור ההצלחה של ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט בתעמולת הבחירות שלהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *