בית / עמקים / חדשות עמקים / יפה אקסטרה לארג'

יפה אקסטרה לארג'

טל פנקס (צילום: נאווה טלפיר)
טל פנקס (צילום: נאווה טלפיר)

טל פנקס (23) מעפולה, השתתפה השבוע בתחרות 'מלכת היופי השמנה', והוכיחה כמה דברים, בעיקר לעצמה. "התחרות לא הייתה המטרה, אלא רק עוד שלב בדרך. המטרה היא לקבל את עצמי. אני מודעת לזה שאני לא רזה ואני רוצה לקבל את עצמי כמו שאני", אומרת הצעירה שהשילה 16 ק"ג ממשקלה.

טל נולדה בעפולה ומתגוררת בה עד היום. היא בוגרת תיכון אורט. היא גבוהה (1.79 מ'), מלאה (110 ק"ג), צועדת על עקב דקיק (12 ס"מ). "האקס שלי היה גבוה מאוד, 2.05 מ', וואו, הרגשתי נפלא", אמרה טל, שהייתה אחת מ- 14 היפות שניסו לקטוף את תואר מלכת היופי השמנה 2013. היא לא העפילה לשלב הבא, אולם תזכור את התחרות כחוויה ענקית.

מדובר בתחרות יופי לכל דבר, רק במידות גדולות וללא תצוגת ביקיני. לטל לא היה פשוט להחליט שהיא הולכת לתחרות. מצד אחד זה הרגיש כמו ויתור או הסכמה לכך שהיא מלאה, ומצד שני יש לה פחד מקהל. "מביך אותי כשמסתכלים עליי ברחוב, אני מרגישה עקצוצים בכל הגוף ובתחרות צפו בי 600 איש. חששתי מה יקרה אם אני אפול,  זה הדבר שהכי חששתי ממנו".

הסיפור המלא יתפרסם מחר (4.10) בעיתון "ידיעות הגליל"

בדוק גם

פוטרה בחודש השביעי להריונה (צילום אילוסטרציה)

40,000 שקלים לתושבת בית שאן שפוטרה בהיותה בהיריון

ברת הניקיון תשלם לעובדת 35,000 שקלים ואילו העירייה תשא בהוצאות בסך 5,000 שקלים. לאחר מתן פסק הדין תוכל העובדת לפנות לביטוח הלאומי על מנת לקבל את זכויותיה הנוספות.

המנכ"ל ברעם וההורים דלית ואיתן מעניקים לדולב אזולאי (צילום חגאג רחאל)

דולב אזולאי וסהר בן מנשה- תגליות העונה

דולב אזולאי הציג עונה חלומית והיה שותף לעליית נצרת עילית לפלייאוף העליון. סהר בן מנשה שיחק בעונה שעברה באסי גלבוע מליגה א' והעונה עשה התקדמות מרשימה והפך למגן שמאלי לגיטימי בליגה הלאומית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *