בית / עמקים / חדשות עמקים / יפה אקסטרה לארג'

יפה אקסטרה לארג'

טל פנקס (צילום: נאווה טלפיר)
טל פנקס (צילום: נאווה טלפיר)

טל פנקס (23) מעפולה, השתתפה השבוע בתחרות 'מלכת היופי השמנה', והוכיחה כמה דברים, בעיקר לעצמה. "התחרות לא הייתה המטרה, אלא רק עוד שלב בדרך. המטרה היא לקבל את עצמי. אני מודעת לזה שאני לא רזה ואני רוצה לקבל את עצמי כמו שאני", אומרת הצעירה שהשילה 16 ק"ג ממשקלה.

טל נולדה בעפולה ומתגוררת בה עד היום. היא בוגרת תיכון אורט. היא גבוהה (1.79 מ'), מלאה (110 ק"ג), צועדת על עקב דקיק (12 ס"מ). "האקס שלי היה גבוה מאוד, 2.05 מ', וואו, הרגשתי נפלא", אמרה טל, שהייתה אחת מ- 14 היפות שניסו לקטוף את תואר מלכת היופי השמנה 2013. היא לא העפילה לשלב הבא, אולם תזכור את התחרות כחוויה ענקית.

מדובר בתחרות יופי לכל דבר, רק במידות גדולות וללא תצוגת ביקיני. לטל לא היה פשוט להחליט שהיא הולכת לתחרות. מצד אחד זה הרגיש כמו ויתור או הסכמה לכך שהיא מלאה, ומצד שני יש לה פחד מקהל. "מביך אותי כשמסתכלים עליי ברחוב, אני מרגישה עקצוצים בכל הגוף ובתחרות צפו בי 600 איש. חששתי מה יקרה אם אני אפול,  זה הדבר שהכי חששתי ממנו".

הסיפור המלא יתפרסם מחר (4.10) בעיתון "ידיעות הגליל"

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *