מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "תגידי לבעלך שהוא מת היום"

"תגידי לבעלך שהוא מת היום"

פרקליטות מחוז צפון הגישה היום (יום חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד ארבעה נאשמים, שלושה אחים בני משפחת גטהון – דוד בן 37 , אבישי בן 35 ותמיר בן 32 וכנגד חברם דניאל טלה בן 34 תושבי עפולה בגין רצח, פציעה בנסיבות מחמירות, חבלה במזיד לרכב, החזקת סכין שלא כדין ואיומים בנוסף מיוחס לדניאל גם פציעה בנסיבות מחמירות.

סכין אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

על פי עובדות כתב האישום, לפני כחודש שהה  גטהון בסופרמרקט "מחסני מזון" בגבעת המורה ופגש שם את המנוח יוסי אטיה ז"ל יחד עם בנו ואחיו.
במהלך המפגש, תקפו המנוח, אחיו ובנו את תמיר וריססו אותו בפניו בגז מדמיע ולאחר מכן הוא נדקר באמצעות חפץ חד בחלקה האחורי של ירכו השמאלית תמיר פנה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים העמק בעפולה.

לאחר צאתו מבית החולים, הגיע תמיר לאזור מגורי משפחתו בגבעת המורה, שם פגש ליד מכלת עזיזה את הנאשמים האחרים וסיפר להם על תקיפתו על ידי בני משפחת אטיה, הנאשמים החליטו ללכת יחדיו לבית משפחת אטיה הנמצא בגבעת המורה, במרחק הליכה מהמקום בו שהו כדי לנקום במי שהיה מעורב בתקיפת תמיר, הצטיידו הנאשמים בקרשים, בסכינים ובמוט ברזל. הנאשמים הגיעו ליד בית משפחת אטיה.

בשלב זה היו בבית משפחת אטיה רק אשת המנוח ובתה. בהגיעם לחצר הבית, צעקו הנאשמים לעבר אשתו של המנוח: "תגידי לבעלך שהוא מת היום, הבית שלך מסומן. השבת לא תעבור לכם". "היום משפחת אטיה – מחוקה".

לאחר שאשתו של המנוח צעקה לעברם כי הוא איננו בבית, עזבו הנאשמים את המקום ונותרו מתגודדים באזור מגוריהם כשהם עדיין מצוידים בקרשים ובסכין ברחוב  אבן גבירול בגבעת המורה תוך מחשבה כי בני משפחת אטיה יגיעו אליהם. ואכן, זמן לא רב לאחר מכן, הגיע המנוח ברכבו אל המקום ולאחר שראה כי הנאשמים נמצאים שם, הוא עזב את המקום, ושב אליו בתוך מספר דקות כשעמו ברכב בני משפחתו. הנאשמים התנפלו על בני משפחת אטיה ודקרו את המנוח מספר דקירות עמוקות בבית החזה, המנוח התמוטט ונפל ארצה ולאחר מכן נפטר.

השבוע הוגש גם כתב אישום נגד האחים אטיה ,אביחי בן 21 ונתנאל בן 25 ( בניו של המנוח ) בגין חבלה בכוונה מחמירה, החזקת סכין שלא כדין , תקיפה הגורמת חבלה של ממש ופציעה בנסיבות מחמירות.

 

בדוק גם

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

המצטיינות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון, למדות שתיהן בכיתה י"ב בבית הספר אורט רוגוזין ונחשבות לתלמידות פעילות, משפיעות ויוזמות.

תגובה אחת

  1. חבלה בכוונה מחמירה החזקת סכין שלא כדין???? איפה מדברים פה על הגנה עצמית. החלאות האלו הרגו את אביהם מול עינהם מה יש לצפות שיסתכלו על הנעשה או שיגנו על אביהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *