בית / עמקים / חדשות עמקים / "תגידי לבעלך שהוא מת היום"

"תגידי לבעלך שהוא מת היום"

פרקליטות מחוז צפון הגישה היום (יום חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד ארבעה נאשמים, שלושה אחים בני משפחת גטהון – דוד בן 37 , אבישי בן 35 ותמיר בן 32 וכנגד חברם דניאל טלה בן 34 תושבי עפולה בגין רצח, פציעה בנסיבות מחמירות, חבלה במזיד לרכב, החזקת סכין שלא כדין ואיומים בנוסף מיוחס לדניאל גם פציעה בנסיבות מחמירות.

סכין אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

על פי עובדות כתב האישום, לפני כחודש שהה  גטהון בסופרמרקט "מחסני מזון" בגבעת המורה ופגש שם את המנוח יוסי אטיה ז"ל יחד עם בנו ואחיו.
במהלך המפגש, תקפו המנוח, אחיו ובנו את תמיר וריססו אותו בפניו בגז מדמיע ולאחר מכן הוא נדקר באמצעות חפץ חד בחלקה האחורי של ירכו השמאלית תמיר פנה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים העמק בעפולה.

לאחר צאתו מבית החולים, הגיע תמיר לאזור מגורי משפחתו בגבעת המורה, שם פגש ליד מכלת עזיזה את הנאשמים האחרים וסיפר להם על תקיפתו על ידי בני משפחת אטיה, הנאשמים החליטו ללכת יחדיו לבית משפחת אטיה הנמצא בגבעת המורה, במרחק הליכה מהמקום בו שהו כדי לנקום במי שהיה מעורב בתקיפת תמיר, הצטיידו הנאשמים בקרשים, בסכינים ובמוט ברזל. הנאשמים הגיעו ליד בית משפחת אטיה.

בשלב זה היו בבית משפחת אטיה רק אשת המנוח ובתה. בהגיעם לחצר הבית, צעקו הנאשמים לעבר אשתו של המנוח: "תגידי לבעלך שהוא מת היום, הבית שלך מסומן. השבת לא תעבור לכם". "היום משפחת אטיה – מחוקה".

לאחר שאשתו של המנוח צעקה לעברם כי הוא איננו בבית, עזבו הנאשמים את המקום ונותרו מתגודדים באזור מגוריהם כשהם עדיין מצוידים בקרשים ובסכין ברחוב  אבן גבירול בגבעת המורה תוך מחשבה כי בני משפחת אטיה יגיעו אליהם. ואכן, זמן לא רב לאחר מכן, הגיע המנוח ברכבו אל המקום ולאחר שראה כי הנאשמים נמצאים שם, הוא עזב את המקום, ושב אליו בתוך מספר דקות כשעמו ברכב בני משפחתו. הנאשמים התנפלו על בני משפחת אטיה ודקרו את המנוח מספר דקירות עמוקות בבית החזה, המנוח התמוטט ונפל ארצה ולאחר מכן נפטר.

השבוע הוגש גם כתב אישום נגד האחים אטיה ,אביחי בן 21 ונתנאל בן 25 ( בניו של המנוח ) בגין חבלה בכוונה מחמירה, החזקת סכין שלא כדין , תקיפה הגורמת חבלה של ממש ופציעה בנסיבות מחמירות.

 

בדוק גם

ראש העיר מודה למאיר זנו על האזרחות הטובה (צילום דוברות העירייה)

יצא צדיק

מאיר זנו מתנדב בבית העלמין בנצרת עילית, מצא בתחילת השבוע מכשיר טלפון נייד עם כרטיסי אשראי ושטרות כסף רב במזומן. הוא הצליח לאתר את בעליו ולהחזיר את האבדה

מלכת היופי ניקול רזניקוב (צילום עצמי)

המלכה כבשה את פריס

קבלו פצצה: מלכת היופי של ישראל לשנת 2018, הלא היא ניקול רזניקוב מעפולה, מאסה בחופשות באילת והלכה בגדול על חופשה רומנטית עם בן הזוג בפריז. היה מדהים.

תגובה אחת

  1. חבלה בכוונה מחמירה החזקת סכין שלא כדין???? איפה מדברים פה על הגנה עצמית. החלאות האלו הרגו את אביהם מול עינהם מה יש לצפות שיסתכלו על הנעשה או שיגנו על אביהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *