מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / הצלחה ביריד הנדל"ן עפולה

הצלחה ביריד הנדל"ן עפולה

 יריד הנדל"ן בחסות ידיעון עפולה והעמקים מתקיים הערב (שני) במתחם G בעמק בעפולה.

כ- 250 איש פוקדים את היריד החל מהשעה 17:30 ועד שעה זו.

יריד הנדל"ן עפולה
יריד הנדל"ן עפולה, צילום: אודי עטר

ביריד משתתפים קבלנים ומתווכים מענף הנדל"ן בעפולה, שמציעים מאות דירות במגוון גדלים ומחירים.

זוגות צעירים ומשפרי דיור פוקדים את הדוכנים השונים ומקבלים אינפורמציה על הפרויקטים הנבנים בעיר עפולה, שנמצאת בשנים האחרונות בתנופת בנייה חסרת תקדים.

עמי אזולאי עם לקוח ,צילום: יצחק סולומון
עמי אזולאי עם לקוח ,צילום: יצחק סולומון

מייק קסוס מתמר נכסים, המשווק את פרויקט מבני גזית ברובע יזרעאל : "אני מברך על אירועים מהסוג הזה. גם השנה הגיעו מתעניינים רבים ואני בהחלט חושב שהעיר עפולה זקוקה לירידי נדל"ן באופן תדיר".

רוני אולרו מאביב נכסים, המשווק את פרויקט מרגליות של חברת רחמני בעפולה: "כל הכבוד לידיעון עפולה על היוזמה ועל ההפקה. אנו נהנים מכניסות של לקוחות מזדמנים שלולא היריד לא היו מקבלים את האינפורמציה על הפרויקטים של רחמני".

עמי אזולאי מ"עמי אזולאי שירותי תיווך בע"מ", המשווק את פרויקט עדן של חברת אלמוגים: "יש התעניינות רבה, פנו המון לקוחות שקיבלו אינפורמציה נרחבת, אלמלא היריד הם לא היו נחשפים לפרויקט שלנו".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *