בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב

הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב

"תן לנו את הכסף שמגיע לנו עד היום ושחרר אותנו מהקבוצה", פנייה בנוסח זה נעשתה בימים האחרונים למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, ששחקניו מבינים לאן נושבת הרוח ושמצב הקבוצה בכי רע. "לא נראה שיש פתרון, לצערי המצב ילך ויחמיר", אמר אחד השחקנים.

שחר סימנטוב
שחר סימנטוב (צילום: חג'ג רחאל)

בין השחקנים שיש להם פניות מקבוצות אחרות: שחר סימנטוב מבוקש במכבי אחי נצרת מהלאומית, גבע ברקאי במכבי כפר כנא מליגה א', שלומי חנוכה בהפועל אשקלון, גיזי דורבור בו מעוניינות הפועל ירושלים והפועל אשקלון, וכן אורן עידו שהיה בין הפונים, אך סירב לחשוף איזו קבוצה עומדת מאחוריו. החלוץ שחר הירש הוא הסחורה הכי חמה של הקבוצה, ומעוניינות בו שלושה קבוצות מליגת העל.

"עם כל הצער, ההבנה והסימפתיה של הפועל עפולה, ובאמת יש לי סימפתיה כי עברנו כאן תקופה יפה, אנשים שוכחים שהכדורגל הוא מקור הפרנסה שלנו ואנחנו צריכים לפרנס משפחות", אומר אחד השחקנים ומבהיר: "במצב שנוצר היום בהפועל עפולה, אי אפשר להתפרנס בכבוד". המאמן ירון הוכנבוים מנסה לשדר אופטימיות. "אני המום ממה שקורה, לא הגיוני שהמצב הזה יימשך, אני מאמין שבסופו של דבר יימצא פתרון".

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *