בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב

הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב

"תן לנו את הכסף שמגיע לנו עד היום ושחרר אותנו מהקבוצה", פנייה בנוסח זה נעשתה בימים האחרונים למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, ששחקניו מבינים לאן נושבת הרוח ושמצב הקבוצה בכי רע. "לא נראה שיש פתרון, לצערי המצב ילך ויחמיר", אמר אחד השחקנים.

שחר סימנטוב
שחר סימנטוב (צילום: חג'ג רחאל)

בין השחקנים שיש להם פניות מקבוצות אחרות: שחר סימנטוב מבוקש במכבי אחי נצרת מהלאומית, גבע ברקאי במכבי כפר כנא מליגה א', שלומי חנוכה בהפועל אשקלון, גיזי דורבור בו מעוניינות הפועל ירושלים והפועל אשקלון, וכן אורן עידו שהיה בין הפונים, אך סירב לחשוף איזו קבוצה עומדת מאחוריו. החלוץ שחר הירש הוא הסחורה הכי חמה של הקבוצה, ומעוניינות בו שלושה קבוצות מליגת העל.

"עם כל הצער, ההבנה והסימפתיה של הפועל עפולה, ובאמת יש לי סימפתיה כי עברנו כאן תקופה יפה, אנשים שוכחים שהכדורגל הוא מקור הפרנסה שלנו ואנחנו צריכים לפרנס משפחות", אומר אחד השחקנים ומבהיר: "במצב שנוצר היום בהפועל עפולה, אי אפשר להתפרנס בכבוד". המאמן ירון הוכנבוים מנסה לשדר אופטימיות. "אני המום ממה שקורה, לא הגיוני שהמצב הזה יימשך, אני מאמין שבסופו של דבר יימצא פתרון".

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *