יום שישי , ינואר 18 2019
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב
שחר סימנטוב
שחר סימנטוב (צילום: חג'ג רחאל)

הפועל עפולה: שחקנים מבקשים לעזוב

"תן לנו את הכסף שמגיע לנו עד היום ושחרר אותנו מהקבוצה", פנייה בנוסח זה נעשתה בימים האחרונים למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, ששחקניו מבינים לאן נושבת הרוח ושמצב הקבוצה בכי רע. "לא נראה שיש פתרון, לצערי המצב ילך ויחמיר", אמר אחד השחקנים.

שחר סימנטוב
שחר סימנטוב (צילום: חג'ג רחאל)

בין השחקנים שיש להם פניות מקבוצות אחרות: שחר סימנטוב מבוקש במכבי אחי נצרת מהלאומית, גבע ברקאי במכבי כפר כנא מליגה א', שלומי חנוכה בהפועל אשקלון, גיזי דורבור בו מעוניינות הפועל ירושלים והפועל אשקלון, וכן אורן עידו שהיה בין הפונים, אך סירב לחשוף איזו קבוצה עומדת מאחוריו. החלוץ שחר הירש הוא הסחורה הכי חמה של הקבוצה, ומעוניינות בו שלושה קבוצות מליגת העל.

"עם כל הצער, ההבנה והסימפתיה של הפועל עפולה, ובאמת יש לי סימפתיה כי עברנו כאן תקופה יפה, אנשים שוכחים שהכדורגל הוא מקור הפרנסה שלנו ואנחנו צריכים לפרנס משפחות", אומר אחד השחקנים ומבהיר: "במצב שנוצר היום בהפועל עפולה, אי אפשר להתפרנס בכבוד". המאמן ירון הוכנבוים מנסה לשדר אופטימיות. "אני המום ממה שקורה, לא הגיוני שהמצב הזה יימשך, אני מאמין שבסופו של דבר יימצא פתרון".

בדוק גם

תומר רחמים

מנכ"ל הפועל עפולה הודיע על התפטרותו

תומר רחמים, הודיע על החלטתו לפרוש מהקבוצה לאחר 12 שנים במועדון. למרות הודעת הפרישה הדרמטית, אף אחד לא יפול מהכיסא אם בסופו של דבר ימשיך בתפקיד, לאור מקרים דומים בעבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *