מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה רוצה לקרב את האוהדים לקבוצה

הפועל עפולה רוצה לקרב את האוהדים לקבוצה

כדורגלני הפועל עפולה עלו אתמול לבירה. הם קיימו משחק אימון נגד בית"ר ירושלים, יצאו לארוחת ערב מגבשת, אבל שיאו של הביקור היה בכותל המערבי, שם השתתפו בסליחות, רגע לפני החגים. "הייתה אווירה מיוחדת, מחשמלת", אמר אחד השחקנים. "הייתה אווירה מדהימה, השחקנים נהנו", מסביר המנכ"ל תומר רחמים. במשחק עצמו אגב, הפסידה עפולה 2-0.

ביום רביעי הקרוב תקיים ההנהלה מפגש של הצוות הניהולי מקצועי והשחקנים עם אוהדי הקבוצה. היו שטענו כי הדבר נעשה כדי לנסות לקרב את האוהדים, שלא כל כך מזדהים עם הקבוצה, בשל לגיון הזרים שנחת בה העונה.

המנכ"ל תומר רחמים מסביר את ההחלטה: "זה מפגש לרגל פתיחת העונה, אנחנו רוצים לקרב את האוהדים, זה לא שיש ריחוק מהם, אבל אנחנו רוצים לשתף אותם במה שקורה, לשמוע אם יש להם שאלות או בקשות, אנחנו רואים באוהדים חלק חשוב בקבוצה".

אוהדי הפועל עפולה דווקא התלהבו מהיוזמה, ואמרו כי זו פעם ראשונה מזה שנים רבות שמתייחסים אליהם, שומעים אותם, ומבקשים לדעת מה הם חושבים על הקבוצה. "בכל מקרה, יוזמה כזו יכולה רק לקרב, סיכם אחד האוהדים הוותיקים.

 מפגש לרגל פתיחת העונה
מפגש לרגל פתיחת העונה. שחקני הפועל עפולה (צילום: חג'אג רחאל)

בדוק גם

האחים/ כדורגלנים עם האבא/ מאמן (צילום עצמי)

גביע המדינה ינדוד לכפר טמרה שבגלבוע?

האחים עומרי וכארם זועבי מככבים בקבוצות הצעירות של מכבי חיפה והשבוע העפילו לשלב חצי הגמר * אבא אדהם והדודים ספואן וסולטן נושאים בנטל ההסעות מהכפר שבגלבוע לאימונים ולמשחקים * אבא אדהם: "יש להם כשרון ורצון גדול להצליח"

אחד החזקים בהתאחדות. אבי לוי (צילום עצמי)

מה יהיה מעמדו של אבי לוי?

הודעת הפרישה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, עלולה להביא גם לשינוי במעמדו של מנהל אגף הליגות המקצועניות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *