יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה רוצה לקרב את האוהדים לקבוצה

הפועל עפולה רוצה לקרב את האוהדים לקבוצה

כדורגלני הפועל עפולה עלו אתמול לבירה. הם קיימו משחק אימון נגד בית"ר ירושלים, יצאו לארוחת ערב מגבשת, אבל שיאו של הביקור היה בכותל המערבי, שם השתתפו בסליחות, רגע לפני החגים. "הייתה אווירה מיוחדת, מחשמלת", אמר אחד השחקנים. "הייתה אווירה מדהימה, השחקנים נהנו", מסביר המנכ"ל תומר רחמים. במשחק עצמו אגב, הפסידה עפולה 2-0.

ביום רביעי הקרוב תקיים ההנהלה מפגש של הצוות הניהולי מקצועי והשחקנים עם אוהדי הקבוצה. היו שטענו כי הדבר נעשה כדי לנסות לקרב את האוהדים, שלא כל כך מזדהים עם הקבוצה, בשל לגיון הזרים שנחת בה העונה.

המנכ"ל תומר רחמים מסביר את ההחלטה: "זה מפגש לרגל פתיחת העונה, אנחנו רוצים לקרב את האוהדים, זה לא שיש ריחוק מהם, אבל אנחנו רוצים לשתף אותם במה שקורה, לשמוע אם יש להם שאלות או בקשות, אנחנו רואים באוהדים חלק חשוב בקבוצה".

אוהדי הפועל עפולה דווקא התלהבו מהיוזמה, ואמרו כי זו פעם ראשונה מזה שנים רבות שמתייחסים אליהם, שומעים אותם, ומבקשים לדעת מה הם חושבים על הקבוצה. "בכל מקרה, יוזמה כזו יכולה רק לקרב, סיכם אחד האוהדים הוותיקים.

 מפגש לרגל פתיחת העונה
מפגש לרגל פתיחת העונה. שחקני הפועל עפולה (צילום: חג'אג רחאל)

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *