מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה נגד איגוד השופטים

הפועל עפולה נגד איגוד השופטים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

מנכ"ל קבוצת הכדורגל הפועל עפולה מהליגה הלאומית, תטמר רחמים, שיגר היום (ראשון) מכתב חריף לאיגוד השופטים, בו מחה על קיפוח מתמשך לאורך כל העונה.

"בשנים האחרונות הושקעו כספים רבים בענפי הספורט השונים בעפולה ובראשם קבוצת הכדורגל שהעפילה בסיום העונה החולפת לליגה הלאומית לאחר עשרות שנים של ניסיונות עקרים. עם זאת, אנו מבקשים להאיר את עיניכם למצב מתמשך ובלתי נסבל של קיפוח הקבוצה בהחלטות שופטים בחלק גדול ממשחקי הקבוצה מתחילת העונה. מצב שגורם להרגשת אי נוחות בלשון המעטה לאנשי הקבוצה ואוהדיה לכאורה התקבלה ההחלטה להוריד את הפועל עפולה ליגה", נטען.

במכתב מביא תומר רחמים שורה ארוכה של דוגמאות לקיפוח ומבקש: "רגע לפני משחקי הפליי-אוף הרגישים אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשלוח למשחקי הקבוצה אך ורק שופטים ותיקים ומנוסים המכירים את הליגה שינהלו את המשחקים בצורה הוגנת, ללא מורא וחשש. כמו כן מעתה ואילך נצלם את כל משחקי הקבוצה במצלמות וידאו ובכל החלטה שגויה (בתקווה שלא תהיינה כאלה) נפיץ את הצילומים הן להתאחדות לכדורגל והן לכלי התקשורת השונים".

 

בדוק גם

סקור

כדורסל: רכז גלבוע גליל סקוורר שנפצע מול ירושלים נותח בברכו

עבר אתמול בלילה ניתוח קרע בגיד הפיקה ויתחיל לעבור שיקום, כאשר ההערכה היא שחזרתו לפרקט תארך בין ארבעה לשישה חודשים

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *