בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה נגד איגוד השופטים

הפועל עפולה נגד איגוד השופטים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

מנכ"ל קבוצת הכדורגל הפועל עפולה מהליגה הלאומית, תטמר רחמים, שיגר היום (ראשון) מכתב חריף לאיגוד השופטים, בו מחה על קיפוח מתמשך לאורך כל העונה.

"בשנים האחרונות הושקעו כספים רבים בענפי הספורט השונים בעפולה ובראשם קבוצת הכדורגל שהעפילה בסיום העונה החולפת לליגה הלאומית לאחר עשרות שנים של ניסיונות עקרים. עם זאת, אנו מבקשים להאיר את עיניכם למצב מתמשך ובלתי נסבל של קיפוח הקבוצה בהחלטות שופטים בחלק גדול ממשחקי הקבוצה מתחילת העונה. מצב שגורם להרגשת אי נוחות בלשון המעטה לאנשי הקבוצה ואוהדיה לכאורה התקבלה ההחלטה להוריד את הפועל עפולה ליגה", נטען.

במכתב מביא תומר רחמים שורה ארוכה של דוגמאות לקיפוח ומבקש: "רגע לפני משחקי הפליי-אוף הרגישים אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשלוח למשחקי הקבוצה אך ורק שופטים ותיקים ומנוסים המכירים את הליגה שינהלו את המשחקים בצורה הוגנת, ללא מורא וחשש. כמו כן מעתה ואילך נצלם את כל משחקי הקבוצה במצלמות וידאו ובכל החלטה שגויה (בתקווה שלא תהיינה כאלה) נפיץ את הצילומים הן להתאחדות לכדורגל והן לכלי התקשורת השונים".

 

בדוק גם

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *