יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: השוער מאיר כהן התאמן עם בנו

הפועל עפולה: השוער מאיר כהן התאמן עם בנו

אביב ומאיר כהן  (צילום עצמי)
אביב ומאיר כהן (צילום עצמי)

בגיל 42 זכה שוער הפועל עפולה, מאיר כהן לעדנה. ביום רביעי התאמן לצדו שחקן קבוצת הנוער, אביב כהן, שהוא גם… בנו. במסגרת המדיניות לקרב בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער, הוחלט שבכל אימון של הבוגרים ישתתפו שחקנים מקבוצת הנוער. השבוע היה זה בנו של השוער הוותיק שהתאמן עם הבוגרים. אביב כהן משחק מתחת לחלוץ, זו עונתו הראשונה בקבוצת הנוער, בעונה שעברה שיחק בנערים א׳ תחת הדרכת יאיר סילקו.

מאיר כהן: ״לא כל אחד זוכה לזה, זו התרגשות עצומה, עבורי זה דבר גדול, יותר מלזכות באליפות או בגביע, נכון שזה רק אימון אחד, נכון שזה לא קבוע, אבל כמה שחקנים יכולים להגיד שהתאמנו עם הבן שלהם? עכשיו אני יכול לפרוש בשקט״..

השוער הוותיק אומר שכלל לא היה מעורב ואפילו לא ידע על ההחלטה. ״הבן שלי בא ואמר לי שביום רביעי הוא מתאמן עם הבוגרים. הרגשתי גאווה גדולה כשהוא סיפר לי״.

ואיך מסכם אביב כהן את החוויה?
״כיף גדול. עד עכשיו ראיתי את אבא שלי מהיציע, עכשיו גם התאמנתי אתו״.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *