בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: השוער מאיר כהן התאמן עם בנו

הפועל עפולה: השוער מאיר כהן התאמן עם בנו

אביב ומאיר כהן  (צילום עצמי)
אביב ומאיר כהן (צילום עצמי)

בגיל 42 זכה שוער הפועל עפולה, מאיר כהן לעדנה. ביום רביעי התאמן לצדו שחקן קבוצת הנוער, אביב כהן, שהוא גם… בנו. במסגרת המדיניות לקרב בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער, הוחלט שבכל אימון של הבוגרים ישתתפו שחקנים מקבוצת הנוער. השבוע היה זה בנו של השוער הוותיק שהתאמן עם הבוגרים. אביב כהן משחק מתחת לחלוץ, זו עונתו הראשונה בקבוצת הנוער, בעונה שעברה שיחק בנערים א׳ תחת הדרכת יאיר סילקו.

מאיר כהן: ״לא כל אחד זוכה לזה, זו התרגשות עצומה, עבורי זה דבר גדול, יותר מלזכות באליפות או בגביע, נכון שזה רק אימון אחד, נכון שזה לא קבוע, אבל כמה שחקנים יכולים להגיד שהתאמנו עם הבן שלהם? עכשיו אני יכול לפרוש בשקט״..

השוער הוותיק אומר שכלל לא היה מעורב ואפילו לא ידע על ההחלטה. ״הבן שלי בא ואמר לי שביום רביעי הוא מתאמן עם הבוגרים. הרגשתי גאווה גדולה כשהוא סיפר לי״.

ואיך מסכם אביב כהן את החוויה?
״כיף גדול. עד עכשיו ראיתי את אבא שלי מהיציע, עכשיו גם התאמנתי אתו״.

בדוק גם

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *