בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: הספונסר הבטיח לממן ולא עמד בהבטחה

הפועל עפולה: הספונסר הבטיח לממן ולא עמד בהבטחה

הדיבורים על שחרורו של הקשר דריו פרננדס מהפועל עפולה תופסים תאוצה. אם בשבועות האחרונים הכחישו במועדון את האפשרות וטענו כי הם מרוצים מהתרומה של השחקן, הרי שכעת מדברים על כך בקול רם והסיבה היא כלכלית נטו.

דריו פרננדס הוא השחקן הכי יקר בהפועל עפולה. לפני שהגיע לקבוצה, הבטיח איש עסקים לשושבין העסקה, הנשיא ששי יעקב, כי יתרום כמחצית משכרו. אלא שלאחר החתימה נותרו אנשי עפולה עם ההבטחה בלבד ואיש העסקים לא העביר את המימון שהבטיח. גורם בהפועל עפולה הודה השבוע ״לא תהיה לנו אפשרות להמשיך לממן את שכרו של דריו פרננדס״.

אין תקציב. דריו פרננדס. צילום : מיכאל מלכין

שחרורו של פרננדס יפנה מקום לזר נוסף, בעלות זולה משמעותית. מאמן הפועל עפולה, ירון הוכנבוים, הכחיש בתוקף כי התעניין בויליאם אזאו מנצרת עילית. הקשר מיכה לאוטה, שנעדר בחודשיים וחצי האחרונים עקב פציעה, נפצע שוב באימון וככל הנראה סיים את העונה. ״חוסר מזל משווע, הוא התחיל טוב את העונה והיה אמור לפרוץ, חבל שהפגיעות קטעו את ההתקדמות שלו״, אומר המאמן הוכנבוים.

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *