בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: הספונסר הבטיח לממן ולא עמד בהבטחה

הפועל עפולה: הספונסר הבטיח לממן ולא עמד בהבטחה

הדיבורים על שחרורו של הקשר דריו פרננדס מהפועל עפולה תופסים תאוצה. אם בשבועות האחרונים הכחישו במועדון את האפשרות וטענו כי הם מרוצים מהתרומה של השחקן, הרי שכעת מדברים על כך בקול רם והסיבה היא כלכלית נטו.

דריו פרננדס הוא השחקן הכי יקר בהפועל עפולה. לפני שהגיע לקבוצה, הבטיח איש עסקים לשושבין העסקה, הנשיא ששי יעקב, כי יתרום כמחצית משכרו. אלא שלאחר החתימה נותרו אנשי עפולה עם ההבטחה בלבד ואיש העסקים לא העביר את המימון שהבטיח. גורם בהפועל עפולה הודה השבוע ״לא תהיה לנו אפשרות להמשיך לממן את שכרו של דריו פרננדס״.

אין תקציב. דריו פרננדס. צילום : מיכאל מלכין

שחרורו של פרננדס יפנה מקום לזר נוסף, בעלות זולה משמעותית. מאמן הפועל עפולה, ירון הוכנבוים, הכחיש בתוקף כי התעניין בויליאם אזאו מנצרת עילית. הקשר מיכה לאוטה, שנעדר בחודשיים וחצי האחרונים עקב פציעה, נפצע שוב באימון וככל הנראה סיים את העונה. ״חוסר מזל משווע, הוא התחיל טוב את העונה והיה אמור לפרוץ, חבל שהפגיעות קטעו את ההתקדמות שלו״, אומר המאמן הוכנבוים.

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *