בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי

הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי

הפועל עפולה שיגרה השבוע מכתב התראה לקפטן אסי גלבוע, גיא צרפתי, ובו דרישה לתשלום 100 אלף שקלים על הפרת הסכם, וזאת עד ליום רביעי, 31 לחודש.

כדורגלן העונה גיא צרפתי
הקפטן. צרפתי צילום: יצחק סולומון

באמצעות עו"ד אלי מלול, טוענת הפועל עפולה כי ב- 20 במאי השנה נחתם הסכם בין הצדדים, לפיו צרפתי ישחק בהפועל עפולה בעונה הנוכחית. בעפולה טוענים כי כל תנאיו הכספיים של השחקן סוכמו, וניתנה לו אופציה להשתחרר מההסכם עד 22 במאי, יומיים אחרי החתימה על זיכרון הדברים.

בעפולה טוענים כי חלף המועד וצרפתי לא הודיע להם על מימוש האופציה להשתחרר מההסכם. "משכך הרי שניתן לקבוע באופן חד משמעי כי החוזה בינך ובין מרשתי תקף", קובע עו"ד מלול.

במכתב הדרישה של הפועל עפולה נטען כי רק ב- 23 בחודש, שחל צרפתי מסרון למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, בו הודיע לו כי החליט לחזור בו מהסיכום שהושג.

"כל הניסיונות של רחמים להסביר לך כי חזרתך מהחתימה מעמידה את הפועל עפולה אל מול שוקת שבורה לא צלחו ואתה המשכת בשלך וטענת כי אתה לא מעוניין לקיים את החוזה", טוענים בעפולה וקובעים: "אין ספק כי מדובר בהפרת חוזה חתום ותקף וכי הפרת החוזה מצדך גרמה לקבוצה נזקים כבדים".

"לא קיבלתי שום מכתב דרישה מהפועל עפולה", אומר בתגובה גיא צרפתי.

הכתבה המלאה תתפרסם במדור הספורט של ידיעון עפולה

בדוק גם

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *