יום שישי , ינואר 18 2019
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי
ה גיא צרפתי
. צרפתי (צילום: יצחק סולומון)

הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי

הפועל עפולה שיגרה השבוע מכתב התראה לקפטן אסי גלבוע, גיא צרפתי, ובו דרישה לתשלום 100 אלף שקלים על הפרת הסכם, וזאת עד ליום רביעי, 31 לחודש.

כדורגלן העונה גיא צרפתי
הקפטן. צרפתי צילום: יצחק סולומון

באמצעות עו"ד אלי מלול, טוענת הפועל עפולה כי ב- 20 במאי השנה נחתם הסכם בין הצדדים, לפיו צרפתי ישחק בהפועל עפולה בעונה הנוכחית. בעפולה טוענים כי כל תנאיו הכספיים של השחקן סוכמו, וניתנה לו אופציה להשתחרר מההסכם עד 22 במאי, יומיים אחרי החתימה על זיכרון הדברים.

בעפולה טוענים כי חלף המועד וצרפתי לא הודיע להם על מימוש האופציה להשתחרר מההסכם. "משכך הרי שניתן לקבוע באופן חד משמעי כי החוזה בינך ובין מרשתי תקף", קובע עו"ד מלול.

במכתב הדרישה של הפועל עפולה נטען כי רק ב- 23 בחודש, שחל צרפתי מסרון למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, בו הודיע לו כי החליט לחזור בו מהסיכום שהושג.

"כל הניסיונות של רחמים להסביר לך כי חזרתך מהחתימה מעמידה את הפועל עפולה אל מול שוקת שבורה לא צלחו ואתה המשכת בשלך וטענת כי אתה לא מעוניין לקיים את החוזה", טוענים בעפולה וקובעים: "אין ספק כי מדובר בהפרת חוזה חתום ותקף וכי הפרת החוזה מצדך גרמה לקבוצה נזקים כבדים".

"לא קיבלתי שום מכתב דרישה מהפועל עפולה", אומר בתגובה גיא צרפתי.

הכתבה המלאה תתפרסם במדור הספורט של ידיעון עפולה

בדוק גם

תומר רחמים

מנכ"ל הפועל עפולה הודיע על התפטרותו

תומר רחמים, הודיע על החלטתו לפרוש מהקבוצה לאחר 12 שנים במועדון. למרות הודעת הפרישה הדרמטית, אף אחד לא יפול מהכיסא אם בסופו של דבר ימשיך בתפקיד, לאור מקרים דומים בעבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *