בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי

הפועל עפולה דורשת 100 אלף שקלים מהקפטן גיא צרפתי

הפועל עפולה שיגרה השבוע מכתב התראה לקפטן אסי גלבוע, גיא צרפתי, ובו דרישה לתשלום 100 אלף שקלים על הפרת הסכם, וזאת עד ליום רביעי, 31 לחודש.

כדורגלן העונה גיא צרפתי
הקפטן. צרפתי צילום: יצחק סולומון

באמצעות עו"ד אלי מלול, טוענת הפועל עפולה כי ב- 20 במאי השנה נחתם הסכם בין הצדדים, לפיו צרפתי ישחק בהפועל עפולה בעונה הנוכחית. בעפולה טוענים כי כל תנאיו הכספיים של השחקן סוכמו, וניתנה לו אופציה להשתחרר מההסכם עד 22 במאי, יומיים אחרי החתימה על זיכרון הדברים.

בעפולה טוענים כי חלף המועד וצרפתי לא הודיע להם על מימוש האופציה להשתחרר מההסכם. "משכך הרי שניתן לקבוע באופן חד משמעי כי החוזה בינך ובין מרשתי תקף", קובע עו"ד מלול.

במכתב הדרישה של הפועל עפולה נטען כי רק ב- 23 בחודש, שחל צרפתי מסרון למנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, בו הודיע לו כי החליט לחזור בו מהסיכום שהושג.

"כל הניסיונות של רחמים להסביר לך כי חזרתך מהחתימה מעמידה את הפועל עפולה אל מול שוקת שבורה לא צלחו ואתה המשכת בשלך וטענת כי אתה לא מעוניין לקיים את החוזה", טוענים בעפולה וקובעים: "אין ספק כי מדובר בהפרת חוזה חתום ותקף וכי הפרת החוזה מצדך גרמה לקבוצה נזקים כבדים".

"לא קיבלתי שום מכתב דרישה מהפועל עפולה", אומר בתגובה גיא צרפתי.

הכתבה המלאה תתפרסם במדור הספורט של ידיעון עפולה

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *