יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / עפולה דורשת תגבור לקראת המשחק מול טבריה

עפולה דורשת תגבור לקראת המשחק מול טבריה

המאמן הוכנבוים. "עוד משימה בדרך". המאמן הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל)

בהפועל עפולה דורשים כוחות משטרה מתוגברים שישמרו על הסדר במשחק שיתקיים יום שישי נגד עירוני טבריה בחוץ. בין שני המועדונים קיימת איבה בת שנים ובעפולה חוששים מפגיעה בשחקנים שלהם. במקביל, שיגרה הפועל עפולה מכתב לאיגוד השופטים, בו דרשה שתשגר שופט בכיר למשחק הטעון והרגיש.

לרשות מאמן הפועל עפולה, ירון הוכנבוים, יעמדו סגל מלא לקראת המשחק. לרשות מאמן טבריה, אלדד שביט, יעמוד גם כן סגל מלא, לאחר שהפצועים שלו החלימו, אך במקביל ההכנות למשחק נפגעו, בשל שביתת השחקנים בשבוע שעבר, משום שלא קיבלו את כספם. בינתיים קיבלו השחקנים צ'קים דחויים. המאמן הוכנבוים: "טבריה היא עוד משימה שאנחנו צריכים לעבור בדרך להשגת המטרה שלנו".

 

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *