בית / עמקים / חדשות עמקים / היחצנית שהצילה את החתונה

היחצנית שהצילה את החתונה

החתן ושיר בחדר המיון (צילום: עצמי)
החתן ושיר בחדר המיון (צילום: עצמי)

הכל היה מוכן לקראת האירוע הגדול. צוות הטבחים והמלצרים של קומפלקס האירועים "אצולת העמק-אוורסט" בעפולה היו דרוכים, בני המשפחה הנרגשים ומאות האורחים כבר תפסו מקומות אחרונים והחופה של סהר סנדרוסי מבית שאן ונופר אפרימה מחיפה יצאה לדרך. הזוג הצעיר נשבעו אמונים והחליפו טבעות ומיד קפצו יחד עם המשפחה והחברים לרחבה והחלו במסיבת הריקודים.

דקות ספורות בלבד לאחר מכן חטף החתן מכה חזקה בזרועו והובהל לחדר צדדי הסמוך למטבח של הקומפלקס, שם ביקש להירגע. אורח שנכח באירוע, חובש בהכשרתו, קבע מיד שסהר פרק את הכתף והבהיר לחתן הטרי שעליו לראות רופא בהקדם.

כאן נכנסה לתמונה אשת שירות הלקוחות של הקומפלקס, שיר אוחנונה, שתפסה מיד פיקוד על האירוע והזעיקה ניידת של מד"א שפינתה את החתן לבית חולים העמק. במקביל, יצרה אוחנונה קשר עם בית החולים ודאגה כי ימתינו להם אנשי צוות שיטפלו בחתן במהירות האפשרית כדי להשיבו לחתונתו.

מיד עם הגיעם לחדר מיון נלקח החתן לבדיקה וצילום, קיבל זריקת הרדמה, שלאחריה הוחזרה כתף למקומה. "למרות לחץ הזמן, צוות בית החולים טיפל בסהר בצורה מקצועית ושחררו אותנו במהירות האפשרית", סיפרה אוחנונה.

בינתיים המשיכה מסיבת הריקודים ללא החתן כאשר הכלה וחלק מהאורחים תוהים לאן נעלם החתן הטרי. מנהל האירועים, גיא שרבק, הרגיע את הכלה המודאגת בטענה שמכנסיו התלכלכו ומיד ישוב לחתונה. אחרי כ-45 דקות שב החתן לאולם בריא ושלם היישר לזרועות אשתו לריקוד הסלואו המסורתי.

מנכ"ל הקומפלקס, מוסא זדה, שיבח את העובדת שלו ואמר: "שיר הפתיעה את כולנו, מיד לקחה פיקוד על האירוע, ליוותה את החתן לטיפול והחזירה אותו בריא ושלם כדי שימשיך במסיבה עם אשתו, משפחתו וחבריו הקרובים".

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *