בית / עמקים / עפולה / החתן מתנובה, הכלה משטראוס

החתן מתנובה, הכלה משטראוס

מה יותר טעים קוטג' תנובה או קוטג' של שטראוס? מעדן שוקולד של 'מילקי' או של 'מו'? על השאלות האלה ואחרות כמובן אין תשובה חד משמעית אלא המון דעות ומאבק עסקי אחד ידוע ומוכר בין המותגים הענקיים. גם אצל בני הזוג רמי וספיר הורוביץ מעפולה עילית הויכוחים הללו קיימים ולו בגלל העובדה שרמי עובד בחברת תנובה ואילו ספיר עובדת בחברה המתחרה עלית-שטראוס. "אנחנו עוקצים אחד את השני כל הזמן, כאשר כל אחד מעדיף את המוצרים שלו" סיפרה השבוע ספיר והוסיפה: "יחד עם זאת אנחנו דואגים שלא יהיו אפליות ונוהגים לרכוש הביתה מוצרים גם של עלית-שטראוס וגם של תנובה באופן קבוע".

רמי וספיר הורוביץ
רמי וספיר הורוביץ (צילום: פוטו רפי)

בשבוע שעבר כאמור, שמו בני הזוג הורוביץ את הויכוחים המשעשעים והתפנו.. להתחתן. החתונה נערכה בקומפלקס האירועים "אצולת העמק-אוורסט" בעפולה אליה הגיעו החברים של החתן מתנובה והחברים של הכלה מעלית-שטראוס ואנחנו זכינו לקונצנזוס בין החברים שכבשו יחד את הרחבה ושמחו את הזוג הצעיר. מהנהלת האולם נמסר: "הייתה חתונה מדהימה. הכיף הגדול שלנו הוא לדאוג שהכל יהיה מושלם עבור האורחים שלנו וכך היה גם בחתונה של בני הזוג הורוביץ".

 

בדוק גם

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

בית חולים העמק (צילום דוברות העמק)

לא היו מרוצים מהטיפול הרפואי בהעמק, תקפו את המאבטח

החשודים יובאו היום (רביעי) בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *