בית / עמקים / עפולה / החתן מתנובה, הכלה משטראוס

החתן מתנובה, הכלה משטראוס

מה יותר טעים קוטג' תנובה או קוטג' של שטראוס? מעדן שוקולד של 'מילקי' או של 'מו'? על השאלות האלה ואחרות כמובן אין תשובה חד משמעית אלא המון דעות ומאבק עסקי אחד ידוע ומוכר בין המותגים הענקיים. גם אצל בני הזוג רמי וספיר הורוביץ מעפולה עילית הויכוחים הללו קיימים ולו בגלל העובדה שרמי עובד בחברת תנובה ואילו ספיר עובדת בחברה המתחרה עלית-שטראוס. "אנחנו עוקצים אחד את השני כל הזמן, כאשר כל אחד מעדיף את המוצרים שלו" סיפרה השבוע ספיר והוסיפה: "יחד עם זאת אנחנו דואגים שלא יהיו אפליות ונוהגים לרכוש הביתה מוצרים גם של עלית-שטראוס וגם של תנובה באופן קבוע".

רמי וספיר הורוביץ
רמי וספיר הורוביץ (צילום: פוטו רפי)

בשבוע שעבר כאמור, שמו בני הזוג הורוביץ את הויכוחים המשעשעים והתפנו.. להתחתן. החתונה נערכה בקומפלקס האירועים "אצולת העמק-אוורסט" בעפולה אליה הגיעו החברים של החתן מתנובה והחברים של הכלה מעלית-שטראוס ואנחנו זכינו לקונצנזוס בין החברים שכבשו יחד את הרחבה ושמחו את הזוג הצעיר. מהנהלת האולם נמסר: "הייתה חתונה מדהימה. הכיף הגדול שלנו הוא לדאוג שהכל יהיה מושלם עבור האורחים שלנו וכך היה גם בחתונה של בני הזוג הורוביץ".

 

בדוק גם

הזוג רות מתפנקים בגרג

מתפנקים בגרג

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, זכו בארוחת בוקר מפנקת במסעדת גרג כשר למהדרין במתחם ביג בעפולה, אצל הבעלים דותן והאחות מור, שדאגו לים של פינוקים.

ורוניקה פראג

יש לה מה להציע לכם

סניף קרולינה למקה נפתח במתחם פריינדלי עמק סנטר בעפולה, את ורוניקה פראג תוכלו לפגוש שם. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהקולקציה המרהיבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *