בית / עמקים / עפולה / החתן מתנובה, הכלה משטראוס

החתן מתנובה, הכלה משטראוס

מה יותר טעים קוטג' תנובה או קוטג' של שטראוס? מעדן שוקולד של 'מילקי' או של 'מו'? על השאלות האלה ואחרות כמובן אין תשובה חד משמעית אלא המון דעות ומאבק עסקי אחד ידוע ומוכר בין המותגים הענקיים. גם אצל בני הזוג רמי וספיר הורוביץ מעפולה עילית הויכוחים הללו קיימים ולו בגלל העובדה שרמי עובד בחברת תנובה ואילו ספיר עובדת בחברה המתחרה עלית-שטראוס. "אנחנו עוקצים אחד את השני כל הזמן, כאשר כל אחד מעדיף את המוצרים שלו" סיפרה השבוע ספיר והוסיפה: "יחד עם זאת אנחנו דואגים שלא יהיו אפליות ונוהגים לרכוש הביתה מוצרים גם של עלית-שטראוס וגם של תנובה באופן קבוע".

רמי וספיר הורוביץ
רמי וספיר הורוביץ (צילום: פוטו רפי)

בשבוע שעבר כאמור, שמו בני הזוג הורוביץ את הויכוחים המשעשעים והתפנו.. להתחתן. החתונה נערכה בקומפלקס האירועים "אצולת העמק-אוורסט" בעפולה אליה הגיעו החברים של החתן מתנובה והחברים של הכלה מעלית-שטראוס ואנחנו זכינו לקונצנזוס בין החברים שכבשו יחד את הרחבה ושמחו את הזוג הצעיר. מהנהלת האולם נמסר: "הייתה חתונה מדהימה. הכיף הגדול שלנו הוא לדאוג שהכל יהיה מושלם עבור האורחים שלנו וכך היה גם בחתונה של בני הזוג הורוביץ".

 

בדוק גם

עסקים בסין. בן אבו (צילום עצמי)

בסגנון סיני

מנכ"ל אנרגיה קירור בעפולה, מאיר בן אבו, ממשיך לעשות חיל בתחום הקירור והשבוע תועד בפגישת עסקים חשובה ב... סין הרחוקה. עסקים חובקי עולם.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

דני אסולין שוקל להתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות

אסולין, איש מפלגת העבודה במקור ומקורב לראש העיר יצחק מירון, פרש לפני 10 שנים מהפוליטיקה המקומית, לאחר שלפני כן שימש במשך 20 שנה כחבר מועצה * "העיר יקרה לי מאוד וקרובה ללבי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *