יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / נדל"ן / החל שיווק בניין B בפרויקט "ישראלה" מקבוצת סלע הנדסה

החל שיווק בניין B בפרויקט "ישראלה" מקבוצת סלע הנדסה

במהלך חג החנוכה, סיימה קבוצת סלע הנדסה את הקמת בניין A בפרויקט "ישראלה" ומיד החלה בשיווק בניין B, הכולל 9 קומות, כשבכל קומה 3 דירות וממוקם בסמוך לבניין A . בנייתו של בניין B אמורה להסתיים לקראת  סוף שנת 2014.

פרויקט "ישראלה" בעפולה, הינו פרויקט איכותי שנבנה בסטנדרטים שונים מהסטנדרטים הנהוגים באזור. רובע עמק יזרעאל צופה על גבעת המורה והר תבור וממוקם בקרבה למרכז קניות G, בית חולים העמק, קאנטרי, ספרייה וקונסרבטוריון למוסיקה.

בננין A בפרויקט "ישראלה" לצד בניין B (צילום: יח"צ)
בננין A בפרויקט "ישראלה" לצד בניין B (צילום: יח"צ)

בפרויקט דירות 4 חדרים בשטח של 107 מ"ר נטו עם מרפסת של 12.5-20 מ"ר ודירת 5 חדרים בשטח של 126 מ"ר נטו עם מרפסת של 12.5-20 מ"ר. כמו כן ,בפרויקט דירות גן של 4 ו-5 חדרים הכוללים גם גינות צמודות. בקומות העליונות דופלקסים בני 5 ו-6 חדרים. דירת 5 חדרים בגודל של 147 מ"ר נטו עם 21 מ"ר מרפסת ו-80 מ"ר מרפסת גג . דירת 6 חדרי בגודל 170 מ"ר עם 21 מ"ר מרפסת ו-93 מ"ר מרפסת גג. לכל דירה מחסן וחניה.

הבעלים של סלע הנדסה אבי סלע: "ישנה התעניינות רבה בכל הקשור בעפולה בכלל ובפרויקט הבנייה 'ישראלה' בפרט. הקרבה לכביש 6 ולכבישים מרכזיים בלב רובע יזרעאל ויתרה מכך הקרבה לתחנת הרכבת מהווים יתרון גדול. בנוסף פרויקט הבנייה 'ישראלה' נמצא בסמיכות לפארק העירוני המהווה ריאה ירוקה בלב השכונה. הנני מאמין כי פרויקט רובע יזרעאל יהיה פרויקט הדגל של העיר עפולה וכל האזור ותוך חודשים ספורים ערך הנכסים שנרכשו יהיה גבוה בלפחות 10%".

בדוק גם

אימא סימי והבן אבי אלקבץ (צילום עצמי)

אין כמו אימא

המתמודד לראשות העיר עפולה, אבי אלקבץ, זכה לחיזוק בכלל לא מפתיע מ... אימא סימה. אין כמו אימא בעולם...

האושפיזין בסוכה של מליחי בשנה שעברה (צילום עצמי)

שרים, חכי"ם ואישי ציבור יגיעו לאירוע האושפיזין המסורתי של מליחי

מ"מ ראש העיר שלמה מליחי ורעייתו מיכל ימשיכו השנה את מסורת האושפיזין בחג הסוכות ויארחו בביתם את תושבי עפולה, שרים חברי כנסת ואישי ציבור רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *