מבזקים
בית / נדל"ן / החל שיווק בניין B בפרויקט "ישראלה" מקבוצת סלע הנדסה

החל שיווק בניין B בפרויקט "ישראלה" מקבוצת סלע הנדסה

במהלך חג החנוכה, סיימה קבוצת סלע הנדסה את הקמת בניין A בפרויקט "ישראלה" ומיד החלה בשיווק בניין B, הכולל 9 קומות, כשבכל קומה 3 דירות וממוקם בסמוך לבניין A . בנייתו של בניין B אמורה להסתיים לקראת  סוף שנת 2014.

פרויקט "ישראלה" בעפולה, הינו פרויקט איכותי שנבנה בסטנדרטים שונים מהסטנדרטים הנהוגים באזור. רובע עמק יזרעאל צופה על גבעת המורה והר תבור וממוקם בקרבה למרכז קניות G, בית חולים העמק, קאנטרי, ספרייה וקונסרבטוריון למוסיקה.

בננין A בפרויקט "ישראלה" לצד בניין B (צילום: יח"צ)
בננין A בפרויקט "ישראלה" לצד בניין B (צילום: יח"צ)

בפרויקט דירות 4 חדרים בשטח של 107 מ"ר נטו עם מרפסת של 12.5-20 מ"ר ודירת 5 חדרים בשטח של 126 מ"ר נטו עם מרפסת של 12.5-20 מ"ר. כמו כן ,בפרויקט דירות גן של 4 ו-5 חדרים הכוללים גם גינות צמודות. בקומות העליונות דופלקסים בני 5 ו-6 חדרים. דירת 5 חדרים בגודל של 147 מ"ר נטו עם 21 מ"ר מרפסת ו-80 מ"ר מרפסת גג . דירת 6 חדרי בגודל 170 מ"ר עם 21 מ"ר מרפסת ו-93 מ"ר מרפסת גג. לכל דירה מחסן וחניה.

הבעלים של סלע הנדסה אבי סלע: "ישנה התעניינות רבה בכל הקשור בעפולה בכלל ובפרויקט הבנייה 'ישראלה' בפרט. הקרבה לכביש 6 ולכבישים מרכזיים בלב רובע יזרעאל ויתרה מכך הקרבה לתחנת הרכבת מהווים יתרון גדול. בנוסף פרויקט הבנייה 'ישראלה' נמצא בסמיכות לפארק העירוני המהווה ריאה ירוקה בלב השכונה. הנני מאמין כי פרויקט רובע יזרעאל יהיה פרויקט הדגל של העיר עפולה וכל האזור ותוך חודשים ספורים ערך הנכסים שנרכשו יהיה גבוה בלפחות 10%".

בדוק גם

אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)

"אם רוצים פלייאוף, חייבים לנצח את הפועל פתח תקווה"

בהפועל עפולה דרוכים לקראת המשחק הערב ומקוים לחזור למסלול הניצחונות לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון

ורוניקה פראג

יש לה מה להציע לכם

סניף קרולינה למקה נפתח במתחם פריינדלי עמק סנטר בעפולה, את ורוניקה פראג תוכלו לפגוש שם. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהקולקציה המרהיבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *