בית / עמקים / נדל"ן עמקים / החלה ההרשמה לפרויקטים החדשים של חברת רחמיאן בעפולה

החלה ההרשמה לפרויקטים החדשים של חברת רחמיאן בעפולה

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע"מ, הינה חברה משפחתית, דור שני לקבלני בנייה. רחמיאן נמנית עם חברות הייזום המובילות בעמק. החברה מתמחה בבנייה של שכונות מגורים, וילות, קוטג'ים, בנייני מגורים מפוארים ובבעלותה מרכזים מסחריים, ומשרדים להשכרה.

כמו כן, החברה חלוצת דיור להשכרה בעפולה. בבעלות החברה בניינים ובהם דירות בנות 4 חדרים להשכרה בלבד במרכז העיר. במקביל, החלה החברה בבניית פרויקט בן 16 יחידות דיור להשכרה ופרויקט בן 16 דירות למכירה, שניהם בשכונת רובע יזרעאל המתפתחת. חברת רחמיאן שמה לעצמה למטרה לתת מענה לביקוש הרב לדירות להשכרה בעיר עפולה.

בנוסף, החברה בונה בימים אלו שלושה פרויקטים במרכז העיר עפולה, ברחוב אורנים 8, ברחוב אורנים 12 וברחוב מנחם אוסישקין 15. בפרויקטים הללו ייבנו דירות בנות 5 חדרים עם מפרט ייחודי, תכנון מעולה ורמת גימור גבוהה. בקרוב, תחל החברה בבניית פרויקט חדש של 10 דירות להשכרה ברחוב שרת, במרכז העיר.

פרויקט רחמיאן. ברוב אורנים 8 (הדמית מחשב)
פרויקט רחמיאן. ברוב אורנים 8 (הדמית מחשב)

בדוק גם

רון שושן (צילום חגאג רחאל)

"לדבר על ליגת העל זה יהיה חוצפה ולקפוץ מעל לפופיק"

שוער הפועל עפולה, רון שושן, לא מסתנוור מהתקופה הטובה של קבוצתו ולא מתלהב מהדיבורים על ליגת העל. "מה שמעניין אותנו הוא להציג יכולת טובה, להמשיך את הרצף ולבוא מוכנים לכפר סבא", הוא אורמ על קרב הצמרת היום בערב

הדמיה של הפרויקט שיבנה

מגדל העמק: לאחר גילוי העתיקות התקבל היתר בנייה

לפרויקט החדש של חברת ארזים (ג.י.א), במסגרתו יבנו 4 בניינים מדורגים בשכונת החורש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *