יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / הותר לפרסום שמו של רס"ר שלומי כהן שנהרג אמש בגבול לבנון

הותר לפרסום שמו של רס"ר שלומי כהן שנהרג אמש בגבול לבנון

רב סמל ראשון שלומי כהן, בן 31 מעפולה, הוא חייל צה"ל שנהרג אמש (ראשון) בשעות הערב, בעת שנסע ברכבו בסמוך למוצב הנמצא על גבול לבנון. הודעה נמסרה למשפחתו. הלוויתו תיערך היום (שני), בשעה 17:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה.

אתמול בשעות הערב, הודיע צה"ל על תקרית ירי שאירעה בגבול לבנון סמוך לראש הנקרה. כתוצאה מהירי נהרג רס"ר שלומי כהן, בעת שנסע ברכבו בסמוך למוצב הנמצא על גבול לבנון. בצה"ל מעריכים כי הירי בוצע על ידי חייל צבא לבנון ועדיין לא ברור מה היו הסיבות לכך. צה"ל ממשיך לחקור את האירוע. מדובר צה"ל נמסר, כי מסר חמור הועבר לאו"ם בנוגע לתקרית ונשקלת האפשרות להגיש תלונה רשמית בנושא.

האמבולנס הצבאי בו הובהל החייל לבית החולים בנהריה (צילום: אדריאן הרבשטיין)
האמבולנס הצבאי בו הובהל החייל לבית החולים בנהריה (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אתמול בשעה 22:15, כינס ד"ר מסעד ברהום, מנהל בית החולים נהריה ,מסיבת עיתונאים בפתח חדר המיון של בית החולים. ברהום מסר לתקשורת כי איש כוחות הביטחון הובא במצב אנוש לחדר המיון. צוות בית החולים ניסה להחיותו במשך דקות ארוכות, אך נאלץ לקבוע את מותו. עוד הוסיף ד"ר ברהום, כי ההרוג הובא לבית החולים באמבולנס צבאי כשהוא מחוסר הכרה, עם פגיעות בפלג גוף עליון, צוואר וחזה. לדבריו, לא ניתן היה לקבוע האם הפגיעות נגרמו כתוצאה מרסיסים או כדורים.

נסיונות ההחייאה לא צלחו. ד"ר מסעד ברהום (צילום: אדריאן הרבשטיין)
נסיונות ההחייאה לא צלחו. ד"ר מסעד ברהום (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מצה"ל נמסר עוד, כי צה"ל לא יסבול כל פגיעה או ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ושומר לעצמו את הזכות להגיב בזמן ובמקום שימצא לנכון.

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אשר שמואלי (צילום: פרטי)

רשימת שמואלי: ראשי וחברי ועדים למועצת העיר נהריה

יו"ר ההסתדרות במרחב אשר שמואלי שלף השבוע את השפן מהכובע, כשהודיע שיתמודד למועצת העיר נהריה ברשימה עצמאית, שכל חבריה ראשי וחברי ועדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *