יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / הוצתו שלטים של הליכוד בעפולה

הוצתו שלטים של הליכוד בעפולה

שלטי בחירות של תנועת הליכוד בעפולה בראשות שלמה מליחי, הוצתו הלילה ברחבי העיר. מליחי הגיש הלילה תלונה במשטרת עפולה וקרא לפעיליו לא להגיב ולא להתלהם.

מליחי ואנשי הליכוד הגישו את התלונה במשטרה מחשש להחמרה במעשים נגדם ככל שמערכת הבחירות תתקרב למועדה. עד עתה נתלו ברחבי עפולה עשרות שלטים של תנועת הליכוד תוך שבועיים בלבד ותושבים רבים מבקשים ממליחי שלטים נוספים על מנת לתלות אותם.

"חזרנו לימים אפלים בהם מציתים שלטי בחירות של הליכוד. ברור שלמישהו מפריע התחזקותה של תנועת הליכוד בעפולה והתנופה בה אנו נמצאים" אמר מליחי לאחר ההצתה וקרא להרגעת הרוחות "הנחיתי את הפעילים שלי חלילה לא להתייחס ולא להגיב. אני קראתי ואמשיך לקרוא לאהבת חינם בין כל המתמודדים ובין כל תושבי עפולה. אין זאת דרכנו להגיב לאירועים אלימים כאלה. התשובה של הליכדוניקים ושל תושבי עפולה צריכה להיות ב-22 באוקטובר בקלפי ואני מאחל חג שמח לכולם, גם למי שהצית את השלטים וסומך על המשטרה שתעשה את עבודתה".

שלט בחירות שהוצת (צילום: עצמי)
שלט בחירות שהוצת (צילום: עצמי)

בדוק גם

אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)

הפועל עפולה יוצאת ללוד, "חייבים להמשיך במומנטום"

אחרי שני ניצחונות בית רצופים בהם כבשו 7 שערים נגד מכבי אחי נצרת והפועל מרמורק, ושמרו על רשת נקייה יוצאת היום הפועל עפולה למשחק חוץ, נגד הפועל בני לוד מהתחתית (שעה 16:00), שפתחה את העונה ברגל שמאל, עם ארבעה הפסדים ושער זכות אחד בלבד.

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *