בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / הוצתו שלטים של הליכוד בעפולה

הוצתו שלטים של הליכוד בעפולה

שלטי בחירות של תנועת הליכוד בעפולה בראשות שלמה מליחי, הוצתו הלילה ברחבי העיר. מליחי הגיש הלילה תלונה במשטרת עפולה וקרא לפעיליו לא להגיב ולא להתלהם.

מליחי ואנשי הליכוד הגישו את התלונה במשטרה מחשש להחמרה במעשים נגדם ככל שמערכת הבחירות תתקרב למועדה. עד עתה נתלו ברחבי עפולה עשרות שלטים של תנועת הליכוד תוך שבועיים בלבד ותושבים רבים מבקשים ממליחי שלטים נוספים על מנת לתלות אותם.

"חזרנו לימים אפלים בהם מציתים שלטי בחירות של הליכוד. ברור שלמישהו מפריע התחזקותה של תנועת הליכוד בעפולה והתנופה בה אנו נמצאים" אמר מליחי לאחר ההצתה וקרא להרגעת הרוחות "הנחיתי את הפעילים שלי חלילה לא להתייחס ולא להגיב. אני קראתי ואמשיך לקרוא לאהבת חינם בין כל המתמודדים ובין כל תושבי עפולה. אין זאת דרכנו להגיב לאירועים אלימים כאלה. התשובה של הליכדוניקים ושל תושבי עפולה צריכה להיות ב-22 באוקטובר בקלפי ואני מאחל חג שמח לכולם, גם למי שהצית את השלטים וסומך על המשטרה שתעשה את עבודתה".

שלט בחירות שהוצת (צילום: עצמי)
שלט בחירות שהוצת (צילום: עצמי)

בדוק גם

שושן במעמד החתימה עם סוכנו וראשי הפועל עפולה (צילום עצמי)

השוער רון שושן נשאר בהפועל עפולה

שושן העדיף את הפועל עפולה על פני הפועל מרמורק והפועל איכסאל, שהניחה בפניו הצעה כספית מפתה. בהפועל עפולה אומרים שלא היה להם צל של ספק ששושן ימשיך כי "הוא אוהב את המקום, מחובר לאנשים".

מלכת היופי ניקול רזניקוב (צילום עצמי)

המלכה כבשה את פריס

קבלו פצצה: מלכת היופי של ישראל לשנת 2018, הלא היא ניקול רזניקוב מעפולה, מאסה בחופשות באילת והלכה בגדול על חופשה רומנטית עם בן הזוג בפריז. היה מדהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *