בית / עמקים / ספורט עמקים / האם הפועל עפולה זקוקה לשלושה שוערים תחת חוזה?

האם הפועל עפולה זקוקה לשלושה שוערים תחת חוזה?

הפועל עפולה החתימה בסוף השבוע את שוער הפועל בית שאן בשנתיים האחרונות, אוהד דוד. רבים הרימו גבה לנוכח העובדה שהפועל עפולה כבר החתימה את השוער הבכיר מאיר כהן ואת שוער העתיד של המועדון גל ברזני.

מאיר כהן
מאיר כהן (צילום: יצחק סולומון)

יש לציין כי בשלהי העונה החולפת, הגיע מאמן הפועל עפולה, ירון הוכנבוים, לצפות באוהד דוד במשחק נגד הפועל דליית אל כרמל. זה לא היה אחד המשחקים הטובים של דוד, הוא ספג חמישה שערים, חלקם באשמתו הישירה, והוכנבוים הגיע למסקנה שדוד עדיין איננו כשיר להחזיק קבוצה בליגה הלאומית. אוהד דוד מיועד להיות שוער המשנה של מאיר כהן הוותיק.

אי אפשר להתעלם מכך שאביו של השוער היה אחד הפעילים הבולטים במחנהו של ראש העיר יצחק מירון.

גורם בעפולה: "יש כאלה שחושבים שהכי טוב מבחינת אוהד היה להמשיך בבית שאן, שם היה שוער ראשון והייתה לו משכורת יפה, אבל אני סבור שהמעבר שלו לעפולה יעשה רק טוב לקריירה שלו. הוא בחור צעיר ומוכשר, עם המון פוטנציאל, למאיר כהן אין עוד הרבה שנים לשחק, אוהד הוא עפולאי שיחכה למעידה של מאיר כהן, והפועל עפולה תרוויח שוער לעוד המון שנים".

מנכ"ל הפועל עפולה, תומר רחמים, אומר ש"גל ברזני סיים גיל נוער ויש לו כרטיס ביד. הנהלת המועדון רואה בו פוטנציאל לעתיד, רוצה להשאיר אותו במועדון ולכן הוא הוחתם לשלוש שנים. נאמר לו שבמידה ותהיה לו הצעה מקבוצה אחרת הוא יושאל".

בדוק גם

חופשה. ציון ואוסנת חנו (צילום עצמי)

חופשה רומנטית

האוהד הכי מושבע של אסי גלבוע, ציון חנו, פינק את האישה אסנת בסוף שבוע מהסרטים, במלון הרודס בתל אביב. מגיע לה ללא ספק.

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *