מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / ג'וני טננבוים דורש 160 אלף שקל מהנהלת הפועל עפולה

ג'וני טננבוים דורש 160 אלף שקל מהנהלת הפועל עפולה

ג'וני טננבוים (צילום: יצחק סולומון)
ג'וני טננבוים (צילום: יצחק סולומון)

סאגת ג'וני טננבוים והפועל עפולה מסרבת כצפוי להסתיים ולאחר הנידוי והשחרור של הקפטן, הגיעה תגובתו של השחקן בדמות מכתב התראה לפני תביעה, בגין שחרורו מהקבוצה למרות שברשותו חוזה לעוד עונה וחצי.

באמצעות עו"ד דרור  חייק מעפולה, הוציא מיד מכתב להנהלת הקבוצה ובו הוא מוחה נמרצות כנגד הדרך בה בחרו בהנהלה לשחרר את השחקן ששירת את הקבוצה נאמנה בארבע השנים האחרונות במהלכן העתיק את מקום מגוריו לעיר והפך לאחד השחקנים האהודים וכאמור גם לקפטן הקבוצה. עוד ציין עו"ד חייק כי: "מרשי המום מהתנהלותכם, אשר מהווה סטירת לחי בפרצופו, ותשמש תמרור אזהרה לכל שחקן לפיו הנהלת הפועל עפולה אינה מכבדת חוזים, מתחמקת מהתחייבויותיה ונעדרת כל אמינות או הגינות".

עוד הוסיף במכתבו: "פגעתם קשות בפרנסתו של מרשי, בשמו הטוב, במעמדו המקצועי כשחקן; גרמתם למרשי עגמת נפש עצומה, השפלה בפני חבריו לקבוצה והאוהדים". בעקבות הדברים דורש עו"ד חייק כי הנהלת הקבוצה תשלם למגן תוך 14 ימים החל מקבלת המכתב סכום של 160,334 שקלים הכוללים שכר, פיצויי פיטורים ותנאים סוציאליים אחרים עד למועד סיום חוזהו ואם לא יעשו כן יגיש בשם השחקן תביעה בבית הדין לעבודה ובמוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל.

מהפועל עפולה נמסר בתגובה: "פעלנו בעבר בעניינו של ג'וני טננבאום ונפעל גם בעתיד על פי יעוץ משפטי שאנחנו מקבלים".

 

בדוק גם

סקור

כדורסל: רכז גלבוע גליל סקוורר שנפצע מול ירושלים נותח בברכו

עבר אתמול בלילה ניתוח קרע בגיד הפיקה ויתחיל לעבור שיקום, כאשר ההערכה היא שחזרתו לפרקט תארך בין ארבעה לשישה חודשים

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *