בית / עמקים / ספורט עמקים / ג'וני טננבוים דורש 160 אלף שקל מהנהלת הפועל עפולה

ג'וני טננבוים דורש 160 אלף שקל מהנהלת הפועל עפולה

ג'וני טננבוים (צילום: יצחק סולומון)
ג'וני טננבוים (צילום: יצחק סולומון)

סאגת ג'וני טננבוים והפועל עפולה מסרבת כצפוי להסתיים ולאחר הנידוי והשחרור של הקפטן, הגיעה תגובתו של השחקן בדמות מכתב התראה לפני תביעה, בגין שחרורו מהקבוצה למרות שברשותו חוזה לעוד עונה וחצי.

באמצעות עו"ד דרור  חייק מעפולה, הוציא מיד מכתב להנהלת הקבוצה ובו הוא מוחה נמרצות כנגד הדרך בה בחרו בהנהלה לשחרר את השחקן ששירת את הקבוצה נאמנה בארבע השנים האחרונות במהלכן העתיק את מקום מגוריו לעיר והפך לאחד השחקנים האהודים וכאמור גם לקפטן הקבוצה. עוד ציין עו"ד חייק כי: "מרשי המום מהתנהלותכם, אשר מהווה סטירת לחי בפרצופו, ותשמש תמרור אזהרה לכל שחקן לפיו הנהלת הפועל עפולה אינה מכבדת חוזים, מתחמקת מהתחייבויותיה ונעדרת כל אמינות או הגינות".

עוד הוסיף במכתבו: "פגעתם קשות בפרנסתו של מרשי, בשמו הטוב, במעמדו המקצועי כשחקן; גרמתם למרשי עגמת נפש עצומה, השפלה בפני חבריו לקבוצה והאוהדים". בעקבות הדברים דורש עו"ד חייק כי הנהלת הקבוצה תשלם למגן תוך 14 ימים החל מקבלת המכתב סכום של 160,334 שקלים הכוללים שכר, פיצויי פיטורים ותנאים סוציאליים אחרים עד למועד סיום חוזהו ואם לא יעשו כן יגיש בשם השחקן תביעה בבית הדין לעבודה ובמוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל.

מהפועל עפולה נמסר בתגובה: "פעלנו בעבר בעניינו של ג'וני טננבאום ונפעל גם בעתיד על פי יעוץ משפטי שאנחנו מקבלים".

 

בדוק גם

מהדי זועבי (צילום כל אל ערב)

השוער מהדי זועבי מקריית שמונה בדרך לאחי נצרת

זועבי מאוכזב ממעמדו בקריית שמונה, שהחתימה את שוער נבחרת ליטא לחמש עונות. החתמתו של זועבי אמורה לחזק מאוד את החלק האחורי של אחי נצרת

סם אלישע (צילום חגאג רחאל)

סם אלישע חתם באיינדהובן, הרמוני איקנדה ב… ערב הסעודית

שני שחקני הפועל נצרת עילית בעונה שעברה, החלוץ סם אלישע והבלם/ קשר הרמוני איקנדה חתמו ביעדים מפתיעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *