בית / עמקים / עפולה / גולסטאר או גולדסטאר

גולסטאר או גולדסטאר

גולדסטאר חגגו בהרמת כוסית לרגל 20 שנה לפסטיבל גולדסטאר באירוע שקיעה ב"שלוותא" בנמל תל אביב. אורח הכבוד באירוע הוא ג'ון אוונס מבריטניה, פרפורמר בעל שם עולמי ושיאן גינס באיזון משקלי ענק על הראש, אשר הדהים את האורחים כשהרים על ראשו מגשים עמוסי כוסות בירה.

הגיעו להרים כוס גולדסטאר וליהנות מהשקיעה המרהיבה: יעל בר זוהר, שי גבסו, מלי לוי, עופר שכטר, לירן כוהנר, מייקל לואיס, קארין כהן, רוסלנה רודינה ועוד. כמו כן הגיעו גם עילי בוטנר וילדי החוץ- אדר גולד ואוהד שרגאי.

אירוע הרמת הכוסית של גולדסטאר מציין את פתיחת חגיגות ה- 20 לפסטיבל גולדסטאר שיתקיים בחיפה בימים רביעי וחמישי השבוע (14-15.8). השנה פסטיבל גולדסטאר חוגג את גולדסטאר אנפילטרד – הבירה הלא מסוננת שהושקה השנה.

פסטיבל גולדסטאר בחיפה יכלול מגוון של הופעות שונות בהשתתפות של אמנים, יוצרים ולהקות. בתמהיל מוסיקלי של מגוון של זמרים ולהקות מובילות ובפעילויות מיוחדות שנבנו עבור פסטיבל גולדסטאר: עברי לידר, עילי בוטנר וילדי החוץ, אברהם טל ודודו טסה.

יעל בר זוהר באירוע חגיגות ה 20 לפסטיבל גולדסטאר
צילום: קוקו
קארין כהן בארוע חגיגות ה 20 לפסטיבל גולדסטאר צילום: קוקו
קארין כהן בארוע חגיגות ה- 20 לפסטיבל גולדסטאר צילום: קוקו

בדוק גם

רינת שפטניצקי ואלדמע שגיא (צילום עצמי)

אחוות יוספטל

מנהלת בית הספר גיורא יוספטל במגדל העמק, רינת שפטניצקי, נצפתה  ברגע של אחווה עם המורה לחינוך גופני בבית הספר אלדמע שגיא. יפה להן.

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

"הגיע הזמן ששלמה מליחי יכבד את החלטת חברי הסניף הליכוד"

בסניף הליכוד בעפולה, המתוכנן לרוץ למועצת העיר ברשימה בראשותו של כפיר סרוסי, לא אהבו את הצהרתו של מ"מ ראש העיר, שלמה מליחי, שהפסיד בפריימריס של הליכוד והקים רשימה עצמאית, לפיהם תנועת הליכוד אישרה לו לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *