בית / עמקים / עפולה / גולסטאר או גולדסטאר

גולסטאר או גולדסטאר

גולדסטאר חגגו בהרמת כוסית לרגל 20 שנה לפסטיבל גולדסטאר באירוע שקיעה ב"שלוותא" בנמל תל אביב. אורח הכבוד באירוע הוא ג'ון אוונס מבריטניה, פרפורמר בעל שם עולמי ושיאן גינס באיזון משקלי ענק על הראש, אשר הדהים את האורחים כשהרים על ראשו מגשים עמוסי כוסות בירה.

הגיעו להרים כוס גולדסטאר וליהנות מהשקיעה המרהיבה: יעל בר זוהר, שי גבסו, מלי לוי, עופר שכטר, לירן כוהנר, מייקל לואיס, קארין כהן, רוסלנה רודינה ועוד. כמו כן הגיעו גם עילי בוטנר וילדי החוץ- אדר גולד ואוהד שרגאי.

אירוע הרמת הכוסית של גולדסטאר מציין את פתיחת חגיגות ה- 20 לפסטיבל גולדסטאר שיתקיים בחיפה בימים רביעי וחמישי השבוע (14-15.8). השנה פסטיבל גולדסטאר חוגג את גולדסטאר אנפילטרד – הבירה הלא מסוננת שהושקה השנה.

פסטיבל גולדסטאר בחיפה יכלול מגוון של הופעות שונות בהשתתפות של אמנים, יוצרים ולהקות. בתמהיל מוסיקלי של מגוון של זמרים ולהקות מובילות ובפעילויות מיוחדות שנבנו עבור פסטיבל גולדסטאר: עברי לידר, עילי בוטנר וילדי החוץ, אברהם טל ודודו טסה.

יעל בר זוהר באירוע חגיגות ה 20 לפסטיבל גולדסטאר
צילום: קוקו
קארין כהן בארוע חגיגות ה 20 לפסטיבל גולדסטאר צילום: קוקו
קארין כהן בארוע חגיגות ה- 20 לפסטיבל גולדסטאר צילום: קוקו

בדוק גם

חופשה. ציון ואוסנת חנו (צילום עצמי)

חופשה רומנטית

האוהד הכי מושבע של אסי גלבוע, ציון חנו, פינק את האישה אסנת בסוף שבוע מהסרטים, במלון הרודס בתל אביב. מגיע לה ללא ספק.

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *