בית / עמקים / ספורט עמקים / טיפול מיוחד לרכב

טיפול מיוחד לרכב

לפני כחודשיים עזב שלום עקיבא את הפועל בטריקת דלת. עקיבא טען כי חבריו לקבוצה התנכלו לו באופן קבוע, וכאשר נהג להגיע לרכבו בסיום האימונים, גילה לא פעם כי רכבו עבר שינוי קוסמטי, שכלל בוץ, קצף, נייר טואלט ועוד אי אילו דברים.

הסיפור דלף החוצה ועורר סערה גדולה במועדון הדוהר ללא מעצורים לליגה א'. שחקנים בקבוצה סיפרו אז כי מדובר בתעלול ממנו סבלו שחקנים רבים ולא רק עקיבא, והם לא העזו לכבס בחוץ כביסה מלוכלכת, משום שידעו כי מדובר בתעלול, בצחוק, ובמעשי קונדס, ולא בהתעללות ממשית.

ההנהלה חקרה את הפרשה והבינה כי לא הייתה התנכלות של ממש לשלום עקיבא, ולכן לא טיפלה ב"חשודים". ההנהלה דרשה מהשחקנים להפסיק עם המנהג הילדותי, כדי למנוע סערות דומות בעתיד.

רכב
צילום: יצחק סולומון

והנה, בדיוק לפני שבועיים, הגיע הבלם גבע ברקאי לרכב שלו, וגילה להפתעתו כי עבר טיפול של חבריו, שכלל קצף, ניר טואלט, בוץ ועוד. ברקאי לקח את העניין בצחוק, אולם מי שזעמו היו המנכ"ל תומר רחמים וחבר ההנהלה עמית אשכנזי, שזעמו על השחקנים, נזפו בהם, ודרשו מהם להימנע ממקרים דומים.

"שכחתם איזה בלאגן היה כאן לפני חודשיים", הטיח רחמים בשחקנים.

 גורם בהנהלה: "עבור השחקנים זה צחוק, בידור, הם חולים על זה". אחד השחקנים: "זה מעיד על חדר ההלבשה הבריא שלנו. צחוקים באימונים הם חלק מהעונה הגדולה שאנחנו עושים".

הסיפור המלא יתפרסם ביום שישי בידיעות הגליל.

בדוק גם

פסגת היוקרה של עפולה (צילום פפושדו)

חדש בעפולה: וילה בשמיים!

קבוצת פפושדו מציגה את הפנטהאוזים שמהווים את פסגת היוקרה של עפולה. כמו בוילה או בבית פרטי, דירות הפנטהאוז של קבוצת פפושדו ניהנות משטח בנוי גדול במיוחד (מעל 200 מ"ר) ושטח היקפי של מרפסות ענק עם בריכת שחייה פרטית

המתאבקים הביאו כבוד לנצרת עילית (צילום עצמי)

נבחרת ההיאבקות של נצרת עילית- מקום שלישי בגביע המדינה

ניצחה את נבחרת אשדוד בתחרות שהתקיימה בבאר שבע, שזכתה במקום הראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *