יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / "בטורניר של החיים, אתם השופטים והכדור בידיים שלכם"

"בטורניר של החיים, אתם השופטים והכדור בידיים שלכם"

לרגל גמר טורניר הכדורסל שנערך בישיבת אמי"ת יהודה בעפולה, הגיע לישיבה דורון שפר, שחקן העבר של מכבי תל אביב, לשפוט בגמר ולשוחח עם התלמידים.

בחודש האחרון ארגנו תלמידי הישיבה, מיוזמתם ועל חשבון הפסקות הצהריים שלהם, טורניר כדורסל בין הכיתות. לקראת גמר הטורניר הוזמן דורון שפר לשפוט במשחק.

שפר, שחזר בתשובה ואף החלים ממחלה קשה, שוחח עם התלמידים לפני המשחק. שפר סיפר את סיפורו האישי וחשף בפני התלמידים כיצד לקח אחריות על חייו – הפיזיים והרוחניים.

לאחר השיחה המרתקת התכנסו כל התלמידים באולם הספורט של הישיבה לחזות בגמר טורניר הכדורסל בין תלמידי י"א ו-י"ב. במהלך המשחק הניח שפר לתלמידים לכבוש את המגרש ושימש כשופט בלבד, ועם סיום המשחק העניק לתלמידי י"ב המנצחים – את גביע הניצחון.

הרב צחי בלאו, ראש ישיבת אמי"ת יהודה: "התלמידים היו מרותקים מיכולת השיפוט ומהקליעות המדויקות של דורון- לא רק על המגרש אלא גם בחיים. השיחה עם דורון העניקה לתלמידים -וגם לנו המורים- שיעור חשוב על עמידה מול אתגרים".

דורון שפר והשחקנים (צילום: עצמי)
דורון שפר והשחקנים (צילום: עצמי)

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *