בית / עמקים / ספורט עמקים / אפשרות: קהינדה ופרננדס יעזבו בינואר

אפשרות: קהינדה ופרננדס יעזבו בינואר

פתיחת העונה המצוינת של הפועל עפולה, ההתברגות בצמרת, והיכולת במצוינת שהקבוצה מפגינה מאז פתיחת העונה, יכולה לעלות לה ביוקר. עם שתי עובדות אי אפשר להתווכח: הראשונה, לשני כוכבי הקבוצה, הקשר הארגנטינאי דריו פרננדס, והחלוץ לנרי קהינדה, יש סעיף יציאה מהחוזה בחלון העברות בחודש ינואר, והשנייה, קבוצות מליגת העל כבר מגששות אצל השניים.

יכולת הכיבוש של החלוץ לנרי קהינדה, לא נעלמת מעיניהם של ראשי קבוצות בליגת העל. בין הקבוצות המעונינות בקהינדה: הפועל קריית שמונה, הפועל פתח תקווה, מכבי נתניה, מכבי פתח תקווה, הפועל רעננה וכן בני יהודה מהלאומית. שמו הועלה גם בהפועל עכו, כאופציה להחליף את סליחי, אם זה יעזוב למכבי חיפה.

קהינדה
יעשה מאמץ להישאר בעפולה. קהינדה (צילום: עצמי)

בהפועל עפולה אפילו לא רוצים לחשוב על אפשרות שהחלוץ הלוהט שלהם יעזוב בינואר. "יש לו המון מניות בהצלחה של הקבוצה", אומרים בעפולה, אבל לא בטוח שיצליחו להחזיק אותו אם יקבל הצעה מקבוצה בכירה.

לקהינדה יש חוזה לעוד שנתיים (מעבר לעונה הנוכחית) עם מכבי תל אביב, שהביאה אותו לקבוצת הנוער כהשקעה לעתיד. למכבי תל אביב יש אופציה ראשונה על השחקן, וסעיף השחרור שלו ממכבי עומד על מיליון דולר. הסיכויים שיחזור למכבי תל אביב קלושים, מפני שהוא עדיין לא ברמה שלהם, מה גם שההרכב שלהם עתיר כוכבים.

"אני יודע שהשם שלו מוזכר בהרבה קבוצות מליגת העל", מודה סוכנו של קהינדה, משה הר אדיר, "בינתיים הוא בהפועל עפולה, אם יהיו בינואר הצעות מליגת העל נשקול אותן ונעשה את כל המאמצים כדי שיישאר בעפולה".

גם אצל הקשר דריו פרננדס, שמתגורר כרגע עם זוגתו ביסוד המעלה ומתכוון למצוא דירה בעפולה, הדברים דומים. הקשר שנחתך מהפועל חיפה ובכלל לא התלהב לרדת לליגה הלאומית, זוכה לגישושים לא רשמיים מצד לא מעט קבוצות בליגת העל. "תמיד יש דיבורים, השאלה היא האם זה מגיע לתכלס. לדריו יש סעיף שחרור בינואר, אבל כרגע אנחנו לא מתעסקים בזה".

בדוק גם

ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)

שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"

מלכה שנדקרה בשבוע שעבר והייתה בסכנת חיים דיברה היום לראשונה עם התקשורת. "יש לנו עם מתוק ומקסים".

השוטרים סורקים את רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

בסיוע מסוק ומרדף רגלי נעצר חשוד בשוד המתדלקת בעפולה

מהמשטרה נמסר "משטרת ישראל פועלת בנחישות תוך הפעלת מירב המשאבים והאמצעים לאיתורם ומעצרם של עבריינים הפוגעים בביטחון הציבור".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *