בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

רוח גבית ליצחק מירון: תנועת "יחד" בראשות המשנה לראש העיר, מיכאל ברקן, הודיעה השבוע רשמית על המשך התמיכה במירון לראשות העיר. מדובר בחיבור נוסף שיצר מירון, אחרי שזכה בשבוע שעבר לתמיכת תנועת גש"ר הכוללת את סיעות ש"ס, אגודת ישראל ודגל התורה. "נמשיך להצעיד את עפולה להישגים", אמרו השניים.
יחד

ההכרזה מהווה תמיכה משמעותית למירון מצד התנועה המייצגת כ-20 אחוז מתושבי העיר המהווים משקל אלקטורלי רב. ברקן היה שותפו לדרך של מירון ובמהלך הקדנציה קידמה יחד נושאים רבים לטובת העולים ובהם בתחום התרבות, החינוך הבלתי פורמלי, מתן סיוע אישי לתושבים רבים ועוד.

"שיתוף הפעולה ארוך הטווח בין "תנועת תנופה" לבין תנועת"יחד", מביא תועלת רבה לשתי התנועות", אמר מירון במעמד הכרזת התמיכה. "עפולה התברכה בתרומת העולים מחבר העמים הניכרת כמעט בכל תחום אפשרי בעיר,  אם זה בקהילה, בעסקים, וגם בתחום המקצועות החופשיים. התמיכה של יחד בי נותנת לנו רוח גבית להמשיך בתנופת הצמיחה חסרת התקדים שאנחנו מובילים יחד".

המשנה לראש העיר, חבר המועצה מיכאל ברקן: "אני גאה להיות שותף להצלחתו של ראש העיר בהובלת העיר, ואני מאחל לו בהצלחה. אעשה כל שביכולתי שאיציק מירון ימשיך להוביל את העיר להצלחות נוספות, יחד נעשה ונצליח".

 

בדוק גם

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

אפרת וחנון גורן (צילום חגאג רחאל)

"רק אחרי שהאירוע הסתיים התחלנו לעכל והבנו שהיינו קרובים לאבד את אור".

"זה היה יום לא פשוט, הרבה דרמה, אבל תודה לאל שאור חזר להכרה ומצבו יציב", סיכמה הפיזיותרפיסטית של הפועל עפולה, אפרת גורן וחנון, שהצילה את חייו של שחקן הקבוצה אור אליהו שהתמוטט במהלך אימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *