בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: שלמה מליחי השיק את סלוגן הבחירות שלו

עפולה: שלמה מליחי השיק את סלוגן הבחירות שלו

ממלא מקום ראש העיר עפולה, שלמה מליחי, השיק השבוע את סלוגן הבחירות שלו, שילוב של חזון ועשייה, הצבת מטרות ויעדים, והוצאתם לפועל.

שלמה מליחי (צילום עצמי)
שלמה מליחי (צילום עצמי)

מליחי אשר היה שותף לפיתוח העיר בארבע וחצי השנים האחרונות, הוביל מהלכים ותהליכים הנמצאים במצבי פיתוח בדרגות שונות. סבור כי ישנם נושאים שטופלו באופן ראוי וישנם נושאים הטעונים שיפור והתייחסות משמעותית אחרת אותה בכוונתו להעניק עם שותפיו.

"הכי טוב לעפולה", מבהיר מליחי "זו האמת שלי, עשינו טוב ,פיתחנו ,יצרנו ,בנינו. היו כמובן גם דברים שלא טופלו על ידי הגורמים האחראים באופן , עם סיעה חזקה, משמעותית, שתהווה לשון מאזניים נתקן את הדרוש תיקון ,נוביל תהליכי התפתחות בעוצמה רבה יותר".

מליחי אשר יחד עם צוות מוביל החליט לייסד ולהקים תנועה חדשה עומד נפעם ונרגש אל מול  התגייסות  הציבור לגווניו השונים. "כולי  עסוק בעשייה התנדבותית למען הציבור בעפולה, ידעתי על ההערכה שהציבור  רוחש  לעשייתי, רק לא ידעתי עד כמה, זה פשוט מפעים ומרגש כל יום מחדש לשמוע מאנשים שמצפים לי, שמאמינים בדרכי, שבטוחים שאפשר וצריך לשנות, הם הרוח הגבית שלי, ועבורם החלטתי להקים את המפלגה", אומר מליחי.

בדוק גם

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

אפרת וחנון גורן (צילום חגאג רחאל)

"רק אחרי שהאירוע הסתיים התחלנו לעכל והבנו שהיינו קרובים לאבד את אור".

"זה היה יום לא פשוט, הרבה דרמה, אבל תודה לאל שאור חזר להכרה ומצבו יציב", סיכמה הפיזיותרפיסטית של הפועל עפולה, אפרת גורן וחנון, שהצילה את חייו של שחקן הקבוצה אור אליהו שהתמוטט במהלך אימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *