בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: יוקלר מתחיל להרכיב הרשימה, בשלישייה הפותחת אישה וצעיר

עפולה: יוקלר מתחיל להרכיב הרשימה, בשלישייה הפותחת אישה וצעיר

חבר מועצת העיר עפולה, איש העסקים ראובן יוקלר, שוקד בימים אלה על הרכבת הכוורת האיכותית אשר יעמוד בראשה לקראת הבחירות המוניציפליות בעוד שנה

ראובן יוקלר
ראובן יוקלר

נודע כי בימים אלה מסכם יוקלר מו"מ עם אישה, בעלת חזון ציבורי ויכולות ביצוע גבוהות ביותר, אשר כפי שמסתמן כרגע, תשובץ כמספר 2 ברשימתו של יוקלר. אחריה יוצב צעיר, אקדמאי בעל להט ורצון עז להצליח, לשנות, לחולל תמורות במציאות הפוליטית העפולאית. יוקלר הבונה ביסודיות את צמרת הכוורת שלו, בטוח כי יזכה לשלשה עד ארבעה מקומות בבחירות הבאות.

"העפולאים בראשותי תוביל עם הרכב מנצח, תמהיל אנושי מיוחד, אנשים שלא מונעים מאינטרסים אישיים, יוקרה, אגו וכבוד, אלא אכפתיים, מסורים, הפועלים באהבה למען הציבור, פיתוחו וטיפוחו. אלה האנשים שעפולה זקוקה להם, אלה העפולאים שיכולים ומסוגלים לחולל את השינוי המיוחל',  אומר ראובן יוקלר.

בדוק גם

נתנאל ארצי (צילום גלבוע גליל)

כדורסל: נתנאל ארצי הצטרף לגלבוע/ גליל

נתנאל ארצי (21, 1.97 מ') משחק בעמדת הסמול פורוורד, שיחק בעונה החולפת במכבי אשדוד, כאשר קודם לכן שיחק במשך 3 עונות במדי מכבי חיפה.

מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)

חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים

הרקע: טענה של שוער העבר זכי הרוניאן ובנו מנו, כי הוכנבוים היה האיש שטרפד את מעברו של מנו להפועל נצרת עילית כמאמן השוערים, לאחר שכבר סיכם שם את תנאיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *