מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / עפולה: יוקלר מתחיל להרכיב הרשימה, בשלישייה הפותחת אישה וצעיר

עפולה: יוקלר מתחיל להרכיב הרשימה, בשלישייה הפותחת אישה וצעיר

חבר מועצת העיר עפולה, איש העסקים ראובן יוקלר, שוקד בימים אלה על הרכבת הכוורת האיכותית אשר יעמוד בראשה לקראת הבחירות המוניציפליות בעוד שנה

ראובן יוקלר
ראובן יוקלר

נודע כי בימים אלה מסכם יוקלר מו"מ עם אישה, בעלת חזון ציבורי ויכולות ביצוע גבוהות ביותר, אשר כפי שמסתמן כרגע, תשובץ כמספר 2 ברשימתו של יוקלר. אחריה יוצב צעיר, אקדמאי בעל להט ורצון עז להצליח, לשנות, לחולל תמורות במציאות הפוליטית העפולאית. יוקלר הבונה ביסודיות את צמרת הכוורת שלו, בטוח כי יזכה לשלשה עד ארבעה מקומות בבחירות הבאות.

"העפולאים בראשותי תוביל עם הרכב מנצח, תמהיל אנושי מיוחד, אנשים שלא מונעים מאינטרסים אישיים, יוקרה, אגו וכבוד, אלא אכפתיים, מסורים, הפועלים באהבה למען הציבור, פיתוחו וטיפוחו. אלה האנשים שעפולה זקוקה להם, אלה העפולאים שיכולים ומסוגלים לחולל את השינוי המיוחל',  אומר ראובן יוקלר.

בדוק גם

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *