בית / עמקים / ספורט עמקים / עפולה הופכת למעצמה ארצית בענף ההתעמלות

עפולה הופכת למעצמה ארצית בענף ההתעמלות

בית הספר להתעמלות מכשירים ואקרובטיקה 'סלטה' נפתח בעפולה לפני מעל שנתיים וכבר מונה כ-250 מתעמלות ומתעמלים. במסגרת אימוני ההתעמלות פועלים המתעמלים במגוון רחב של מכשירים ביניהם מקבילונים, קורה, טבעות ומתח, ומשלבים עבודה עם מכשירי עזר כדוגמת ספסלים, סולמות, ומיני טרמפולינה. ההתעמלות מספקת חוויה חיובית לילדים, מעלה ביטחונם העצמי ומייחדת אותם משאר בני גילם.
ביה"ס להתעמלות מכשירים ואקרובטיקה מנוהל על ידי אודי דהאן, בן העיר ולשעבר חבר בנבחרות ישראל להתעמלות שחזר לעיר לאחר תקופה ממושכת באזור המרכז. אשתו שלי, היא המנהלת האדמניסטרטיבית.
את הצוות המקצועי מוביל המאמן הראשי יורי רביץ בעל תואר ראשון בחינוך גופני בשיתוף צוות מאמנים ומדריכים מוסמך מטעם מכון וינגייט. הפעילות מתקיימת פעמיים בשבוע באולמות הספורט ברובע יזרעאל, יהודה ובן צבי בגבעת המורה.
אודי דהאן פירט במספר מילים את יעדי בית הספר: "החזון שלנו הוא להתפרס במרכז העיר ובעיקר בשכונות, ולתת מענה לציבור מבחינת גיוון הפעילויות שלנו לבנות ולבנים. חשוב לי לספר כי הילדים שמתחילים את פעילותם אצלנו כבר מגיל 3.5, ומצד שני יש אצלנו ילדים בכיתות ז' – י'. זו השנה הראשונה שהקמנו נבחרת ייצוגית גם צעירה וגם בוגרת שתיקח חלק באירועים עירוניים, והשאיפה שבשנה הבאה נוציא קבוצה שתשתתף בתחרויות ההתעמלות והאקרובטיקה של האיגוד. בנוסף זו השנה הראשונה שאנו מקיימים את פרויקט 'פרחי ספורט' בבתי הספר".

יש עתיד. המתעמלים (צילום עצמי)
יש עתיד. המתעמלים (צילום עצמי)
עודד פרל מנהל מחלקת הספורט מוסיף: "עפולה הופכת בשנים האחרונות למעצמה ארצית בתחום ההתעמלות. ישנם בעיר שני בתי ספר לספורט מצליחים בהתעמלות ואקרובטיקה והתעמלות אומנותית ויחד עם קבוצות 'פרחי הספורט' החדשות שנפתחו ,ישנם מעל 500 מתעמלים ומתעמלות בעיר . בית הספר החדש מנוהל בצורה נהדרת על ידי אודי ויורי ואנו מצפים להמשך הצמיחה הנפלאה של ענף זה".

בדוק גם

אילן אזולאי חוגג (צילום עצמי)

מזל טוב

יושב ראש ועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, חגג יום הולדת 47. האישה קרול והזאטוטים שלו לא הפסיקו לפרגן. מזל טוב גם מהמדור.

תלמידי מגדל העמק למען המוגבלים

תלמידי מגדל העמק למען בעלי מוגבלויות

תלמידי כיתות ד' בבתי הספר היסודיים במגדל העמק המציאו אפליקציות עבור ילדים בעלי מוגבלויות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *