בית / עמקים / הבית של העסקים / עמק של התחדשות

עמק של התחדשות

"יש פה התחדשות, יש כאן שינוי", אומר בגאווה ובסיפוק מנכ"ל מתחם עמק סנטר בעפולה, מוטי מאמו, על המתחם אותו הוא מנהל,  שמשתרע על שטח של 22 אלף מ"ר ומשרת את תושבי עפולה והעמקים.

מתחם עמק סנטר (צילום אורי חיון)
מתחם עמק סנטר (צילום אורי חיון)

בין העסקים החדשים שנפתחו בתקופה האחרונה במתחם עמק סנטר, השוכן ליד בית חולים העמק: משקפי קרולינה למקה, חנות ענק של רשת תמנון, la pizza מבית קפה ללה, חנות איפור ומרכז טיפולים מרשת גולדן רוז, מרכז שירות HOT, נעלי פליי פוט , מחסני חשמל דיגיטל,אניפט, גלידריית שוקוניל, מסעדת מפגש הכפר וקפה גרג ששופץ לאחרונה והפך לכשר מהדרין.

אך מעל הכל גאה מוטי מאמו  בפתיחתו של המרכז הרפואי RMC במתחם. מרכז כירורגי רב תחומי החדשני והמתקדם בצפון בהובלתו של פרופ' נמרוד רוזן. במרכז שבעה חדרי ניתוח מפוארים ובהם ניתנים שירותי אבחון וטיפול בכל תחומי הכירורגיה האמבולטורית ע"י טובי המנתחים באזור. "תושבי הגליל בכלל ותושבי עפולה והעמקים בפרט, לא צריכים להרחיק עוד  לחיפה  או לתל אביב כדי לקבל שירותי רפואה מתקדמים הם יכולים לקבלם קרוב לבית ובתנאים הטובים ביותר בארץ".

מוטי מאמו מסכם: "תהליך השינוי וההתחדשות של המתחם בעיצומו  כשהמטרה שלי היא להפוך את המתחם  ל- ONE STOP MALL".

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *