בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / "עם כל הכבוד לליגה ב', ראיתי שם דברים שלא קשורים לכדורגל"

"עם כל הכבוד לליגה ב', ראיתי שם דברים שלא קשורים לכדורגל"

"אף פעם לא עזבתי את אסי גלבוע", מסביר אדהם זועבי, שמונה לעוזר המאמן ויעבוד תחת פאיד חסון, "אמנם בעונה עברה עזבתי, אבל תמיד הייתי בקשר, התייעצנו, שוחחנו וגם עזרתי לבוגרים ולמחלקת הנוער, תמיד הייתי קרוב לעניינים".

חטיב ועוזר המאמן אדהם זועבי (צילום חגאג רחאל)
מימין עוזר המאמן אדהם זועבי (צילום חגאג רחאל)

זועבי, שהרגיש כי מיצה את עצמו בתפקיד העוזר ומאמן קבוצת הנוער, יצא בעונה שעברה לדרך עצמאית בהפועל סנדלה מליגה ב'. "אסי גלבוע הם כמו משפחה שלי וממשפחה אי אפשר להתנתק. ההנהלה פנתה אלי וגם המאמן פאיד חסון, שרצה מאוד שאהיה אתו ומכאן הדרך הביתה הייתה סלולה".

זועבי טוען כי החזרה לתפקיד העוזר אינה דריכה במקום בקריירת האימון שלו. "אני לא רואה את זה כירידה, להיפך, כל אחד היה רוצה לעבוד באסי גלבוע, אני חושב שזו החלטה טובה, ויש גם את השיקול האישי משפחתי, הילדים שלי משחקים בקבוצות הצעירות של מכבי חיפה ויהיה לי יותר קל להיות אתם".

לדברי אדהם זועבי: "היו לי הצעות מליגה ב', אבל אני מעדיף להיות עוזר בליגה א', עם כל הכבוד לליגה ב', ראיתי שם דברים שלא קשורים לכדורגל וזה לא קשור לקבוצה בה עבדתי, הליגה הזו היא לא מה שציפיתי ומה שחיפשתי, לכן עדיף מבחינתי לעבוד באסי גלבוע".

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *