בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

אחרי שארגנו טקסי פרידה מרגשים מעובד גרינפלד ז"ל, ומאריה אקרמן ומאיר זנו יבדל"א, יגיע תורם של שני המגינים לשעבר של הפועל נצרת עילית, אלי טובול ואילן אואט, לקבל את הכבוד המגיע להם, לפני המשחק נגד עירוני נשר, שיתקיים ביום שני ה- 3 בדצמבר, באצטדיון גרין.

אילן אואט (צילום יצחק סולומון)
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)

טובול ואואט היו שותפים לימים הגדולים של המועדון בליגה הארצית, אי שם בתחילת שנות ה- 80, בשנים בהן עמדו אלפי אוהדים מאחורי הקבוצה ואצטדיון ג'ורג מיני (לפני שהשם הוחלף לגרין) היה מבצר אמיתי. אואט היה המגן הימני של אותה קבוצה, טובול המגן השמאלי.

אואט היה ידוע במסירות הרבה שלו ובמלחמה ללא פשרות. טובל, שהגיע מבית"ר ירושלים אחרי שסיים גיל נוער, נודע בבעיטות הבננה שלו מהקרן, שהביאו ללא מעט שערים לזכות הקבוצה.

אלי טובול (צילום עצמי)
אלי טובול (צילום עצמי)

טובל, שכאמור הגיע מירושלים, הקים משפחה בנצרת עילית וקבע כאן את ביתו. אואט גדל בעיר והוא מתגורר בה עד עצם היום הזה. כמו מרבית שחקני הנשמה של אותם ימים, שניהם עשו את כל הקריירה שלהם במועדון.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "אנחנו שמחים להמשיך במסורת אותה התחלנו העונה, אילן ואלי ה שני שחקנים שראויים לכבד ולהוקרה על תרומתם הרבה למועדון ואנחנו שמחים לכבד אותם, יחד עם ראש העיר רונן פלוט".

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *