מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

אחרי שארגנו טקסי פרידה מרגשים מעובד גרינפלד ז"ל, ומאריה אקרמן ומאיר זנו יבדל"א, יגיע תורם של שני המגינים לשעבר של הפועל נצרת עילית, אלי טובול ואילן אואט, לקבל את הכבוד המגיע להם, לפני המשחק נגד עירוני נשר, שיתקיים ביום שני ה- 3 בדצמבר, באצטדיון גרין.

אילן אואט (צילום יצחק סולומון)
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)

טובול ואואט היו שותפים לימים הגדולים של המועדון בליגה הארצית, אי שם בתחילת שנות ה- 80, בשנים בהן עמדו אלפי אוהדים מאחורי הקבוצה ואצטדיון ג'ורג מיני (לפני שהשם הוחלף לגרין) היה מבצר אמיתי. אואט היה המגן הימני של אותה קבוצה, טובול המגן השמאלי.

אואט היה ידוע במסירות הרבה שלו ובמלחמה ללא פשרות. טובל, שהגיע מבית"ר ירושלים אחרי שסיים גיל נוער, נודע בבעיטות הבננה שלו מהקרן, שהביאו ללא מעט שערים לזכות הקבוצה.

אלי טובול (צילום עצמי)
אלי טובול (צילום עצמי)

טובל, שכאמור הגיע מירושלים, הקים משפחה בנצרת עילית וקבע כאן את ביתו. אואט גדל בעיר והוא מתגורר בה עד עצם היום הזה. כמו מרבית שחקני הנשמה של אותם ימים, שניהם עשו את כל הקריירה שלהם במועדון.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "אנחנו שמחים להמשיך במסורת אותה התחלנו העונה, אילן ואלי ה שני שחקנים שראויים לכבד ולהוקרה על תרומתם הרבה למועדון ואנחנו שמחים לכבד אותם, יחד עם ראש העיר רונן פלוט".

בדוק גם

אלי מלדסי

הפועל נצרת עילית תיפרד מאלי מלדסי, גיל סבו וגדי שר

ממשיכים בטקסי הפרידה משחקני העבר. הטקס יתקיים ביום שני הבא, לפני משחק הליגה נגד מכבי הרצליה

אילן אזולאי

"האינטרס של העובדים עומד לפני האינטרס של המשפחה שלי"

מצהיר יושב ראש וועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, ערב הבחירות הקרבות * "המוטו שלי הוא דיני נפשות. דאגתי לקידום העובדים, להגנה עליהם" * ועל ריבוי המתמודדות: "מה שרואים משם, לא רואים מכאן והמבין יבין"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *