מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

אחרי שארגנו טקסי פרידה מרגשים מעובד גרינפלד ז"ל, ומאריה אקרמן ומאיר זנו יבדל"א, יגיע תורם של שני המגינים לשעבר של הפועל נצרת עילית, אלי טובול ואילן אואט, לקבל את הכבוד המגיע להם, לפני המשחק נגד עירוני נשר, שיתקיים ביום שני ה- 3 בדצמבר, באצטדיון גרין.

אילן אואט (צילום יצחק סולומון)
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)

טובול ואואט היו שותפים לימים הגדולים של המועדון בליגה הארצית, אי שם בתחילת שנות ה- 80, בשנים בהן עמדו אלפי אוהדים מאחורי הקבוצה ואצטדיון ג'ורג מיני (לפני שהשם הוחלף לגרין) היה מבצר אמיתי. אואט היה המגן הימני של אותה קבוצה, טובול המגן השמאלי.

אואט היה ידוע במסירות הרבה שלו ובמלחמה ללא פשרות. טובל, שהגיע מבית"ר ירושלים אחרי שסיים גיל נוער, נודע בבעיטות הבננה שלו מהקרן, שהביאו ללא מעט שערים לזכות הקבוצה.

אלי טובול (צילום עצמי)
אלי טובול (צילום עצמי)

טובל, שכאמור הגיע מירושלים, הקים משפחה בנצרת עילית וקבע כאן את ביתו. אואט גדל בעיר והוא מתגורר בה עד עצם היום הזה. כמו מרבית שחקני הנשמה של אותם ימים, שניהם עשו את כל הקריירה שלהם במועדון.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "אנחנו שמחים להמשיך במסורת אותה התחלנו העונה, אילן ואלי ה שני שחקנים שראויים לכבד ולהוקרה על תרומתם הרבה למועדון ואנחנו שמחים לכבד אותם, יחד עם ראש העיר רונן פלוט".

בדוק גם

תלמידי נטופה והחנוכייה (צילום עצמי)

חג חנוכה ירוק

בבית ספר נטופה בנצרת עילית, בניהולה של מירי כהן, הותקנה חנוכייה ״ירוקה״, שהוכנה על ידי אחד ההורים, אלכס גולונט, בשיתוף עם נציגים מכל הכיתות ששתלו וידאגו לטיפוח בהמשך.

השתיל שנתפס (צילום דוברות המשטרה)

בביתה של תושבת נצרת עילית התגלה עציץ החשוד כמריחואנה

ובמקרה אחר: בפעילות של צוות השיטור עירוני בנושא נוכחות ובולטות לצורך ביטחון אישי בפארקים ובמקומות הומי קהל נראה רכב ובו 2 צעירים ביער צ׳רצ'יל, שמתנהגים באופן מחשיד. צוות השיטור העירוני בהרכב שוטרת ופקחית ניגשו לבדוק את נסיבות הימצאותם במקום ובמקביל הזעיקו צוות סיור נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *