יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)

עכשיו תורם: הפועל נצרת עילית תיפרד ממגני העבר אילן אואט ואלי טובול

אחרי שארגנו טקסי פרידה מרגשים מעובד גרינפלד ז"ל, ומאריה אקרמן ומאיר זנו יבדל"א, יגיע תורם של שני המגינים לשעבר של הפועל נצרת עילית, אלי טובול ואילן אואט, לקבל את הכבוד המגיע להם, לפני המשחק נגד עירוני נשר, שיתקיים ביום שני ה- 3 בדצמבר, באצטדיון גרין.

אילן אואט (צילום יצחק סולומון)
אילן אואט (צילום יצחק סולומון)

טובול ואואט היו שותפים לימים הגדולים של המועדון בליגה הארצית, אי שם בתחילת שנות ה- 80, בשנים בהן עמדו אלפי אוהדים מאחורי הקבוצה ואצטדיון ג'ורג מיני (לפני שהשם הוחלף לגרין) היה מבצר אמיתי. אואט היה המגן הימני של אותה קבוצה, טובול המגן השמאלי.

אואט היה ידוע במסירות הרבה שלו ובמלחמה ללא פשרות. טובל, שהגיע מבית"ר ירושלים אחרי שסיים גיל נוער, נודע בבעיטות הבננה שלו מהקרן, שהביאו ללא מעט שערים לזכות הקבוצה.

אלי טובול (צילום עצמי)
אלי טובול (צילום עצמי)

טובל, שכאמור הגיע מירושלים, הקים משפחה בנצרת עילית וקבע כאן את ביתו. אואט גדל בעיר והוא מתגורר בה עד עצם היום הזה. כמו מרבית שחקני הנשמה של אותם ימים, שניהם עשו את כל הקריירה שלהם במועדון.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "אנחנו שמחים להמשיך במסורת אותה התחלנו העונה, אילן ואלי ה שני שחקנים שראויים לכבד ולהוקרה על תרומתם הרבה למועדון ואנחנו שמחים לכבד אותם, יחד עם ראש העיר רונן פלוט".

בדוק גם

בני כהן בתו מורן והנכדים ליד האנדרטה. צילום עצמי

נחנכה אנדרטה לזכר 19 צנחנים שנפלו בחווה הסינית

במעמד משפחות שכולות, שר הביטחון לשעבר האלוף במיל' יצחק מרדכי והאלוף במיל' גיורא איילנד נחנכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *