יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

"אני רוצה עיר מסודרת שהעסקים בה מתנהלים כחוק", הסביר ראש העיר רונן פלוט את צווי הסגירה, שהוציאה העירייה כנגד מספר רב של עסקים הפועלים בעיר ללא היתר כחוק.

עיריית נצרת עילית
בניין עיריית נצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

מדובר בעסקים אשר במשך שנים רבות לא הסדירו את תנאי רישיון העסק שבבעלותם, חלקם בנו תוספות ללא היתרי בנייה תוך חריגות מייעוד השטח בו הם פועלים.  גורם בכיר בעירייה סיפר כי  כלפי ראש העיר רונן פלוט הופעלו  לחצים כבדים שלא לחתום על צווי הסגירה אלא לתת לבעלי העסקים ארכה נוספת להסדרת הרישיונות. "אין ראש עיר שסוגר עסק בתקופת בחירות, זה בניגוד  לכללי הפוליטיקה הבלתי כתובים", אמר הגורם והוסיף כי ראש העיר פלוט סירב בתוקף לעצות הפוליטיות מצד מקורביו והצהיר כי בכוונתו להמשיך ולנקוט בצעדים מחמירים כלפי מפרי חוק. "העיר נצרת עילית איננה  שטח הפקר, העירייה תנקוט במלוא חומרת הדין כלפי עסקים שלא יסדירו היתר כחוק ובעניין זה לא יהיו יוצאים מן הכלל. אנחנו לא רוצים להעניש אף אחד אלא להיפך לאפשר ניהול עסק כדין שיבטיח את שלום הציבור, שמבקר בו וגם את בעליו. כל בעל עסק שיציג את האישורים הנדרשים יקבל את הרישיון באופן מידי וללא דיחוי", אמר.

בדוק גם

משפחת חייט חוגגת (צילום עצמי

החגיגה של משפחת חייט

מזל טוב למשפחת חייט ממושב ניר יפה, שחגגו לנסיך עילאי בר מצווה באולמי פאר. היה אירוע מהסרטים.

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *