בית / עמקים / חדשות עמקים / עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

"אני רוצה עיר מסודרת שהעסקים בה מתנהלים כחוק", הסביר ראש העיר רונן פלוט את צווי הסגירה, שהוציאה העירייה כנגד מספר רב של עסקים הפועלים בעיר ללא היתר כחוק.

עיריית נצרת עילית
בניין עיריית נצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

מדובר בעסקים אשר במשך שנים רבות לא הסדירו את תנאי רישיון העסק שבבעלותם, חלקם בנו תוספות ללא היתרי בנייה תוך חריגות מייעוד השטח בו הם פועלים.  גורם בכיר בעירייה סיפר כי  כלפי ראש העיר רונן פלוט הופעלו  לחצים כבדים שלא לחתום על צווי הסגירה אלא לתת לבעלי העסקים ארכה נוספת להסדרת הרישיונות. "אין ראש עיר שסוגר עסק בתקופת בחירות, זה בניגוד  לכללי הפוליטיקה הבלתי כתובים", אמר הגורם והוסיף כי ראש העיר פלוט סירב בתוקף לעצות הפוליטיות מצד מקורביו והצהיר כי בכוונתו להמשיך ולנקוט בצעדים מחמירים כלפי מפרי חוק. "העיר נצרת עילית איננה  שטח הפקר, העירייה תנקוט במלוא חומרת הדין כלפי עסקים שלא יסדירו היתר כחוק ובעניין זה לא יהיו יוצאים מן הכלל. אנחנו לא רוצים להעניש אף אחד אלא להיפך לאפשר ניהול עסק כדין שיבטיח את שלום הציבור, שמבקר בו וגם את בעליו. כל בעל עסק שיציג את האישורים הנדרשים יקבל את הרישיון באופן מידי וללא דיחוי", אמר.

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

איקנדה מנצרת עילית מול חלוץ רמת גן

האם הפועל נצרת עילית תפשיר את הרמוני איקנדה?

רק השבוע הוקפא כדי לפנות מקום לחלוץ הבלגי סם אלישע. השחקן היה על סף חתימה בהפועל רמת גן וגם קיבל הצעה מקבוצה בליגה הראשונה בבלארוס, אלא שגורמים בנצרת עילית ביקשו ממנו להמתין ולא למהר לסגור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *