בית / עמקים / חדשות עמקים / "עדות נוספת לחוסר הטיפול במפגעי התחבורה בכבישי הגלבוע"

"עדות נוספת לחוסר הטיפול במפגעי התחבורה בכבישי הגלבוע"

מוטי כהן, המועמד לראשות המועצה האזורית הגלבוע, אשר שכל את אביו בתאונה בכביש 60, תקף את המועצה האזורית הגלבוע בעקבות התאונה הקשה שארעה ביום שישי, סמוך לצומת יזרעאל, בה נפצעו שני תושבי הכפר סנדלה, האחד באורח קשה ונזקק לפינוי מוסק לבית החולים רמב"ם.

מוטי כהן (צילום עצמי)
מוטי כהן (צילום עצמי)

כהן: "לצערי הרב, חיינו הפכו הפקר. הנסיעה בכביש 60 הפכה למלכודת מוות ורק במזל היום לא קיפח אף אחד את חייו בתאונה. כמו בתחומי חיים רבים, גם בתחום התחבורה, המועצה לא עושה. אנחנו שומעים הרבה דיבורים ובפועל, במבחן התוצאה, אנחנו רואים שאין עשיה ועוד תאונה בכביש 60 היא עדות לחוסר הטיפול של המועצה במפגעי התחבורה בכבישי הגלבוע".

לסיכום אמר כהן "מה עוד צריך לקרות כדי שבמועצה יתעוררו ויתחילו לעשות? כמי שקידם את פרויקט מעגלי התנועה בכביש 60, אני יודע שכל מה שצריך לעשות כדי לטפל בבעיה זה פשוט לעשות. הטיפול במפגעי התחבורה והשמירה על בטיחותם של תושבי המועצה האזורית הגלבוע הם אחד מהיעדים המרכזיים שהצבתי לעצמי לטיפול מיד אחר שאבחר לתפקיד ראש המועצה".

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *