בית / עמקים / נצרת עילית / ״למשחק לא היה ערך ספורטיבי״

״למשחק לא היה ערך ספורטיבי״

בהפועל נצרת עילית מעלה טענות קשות אל איגוד השופטים והשופט אורן סימיאן, בעקבות החלטתו לקיים אתמול (שבת) את המשחק נגד מכבי הרצליה, בגשם סוחף ובמגרש מוצף. ״למשחק לא היה ערך ספורטיבי״, הם טוענים.

המגרש בהרצליה אתמול. מנסים לייבש את השלוליות (צילום: רונן מרקו)

לטענת מנכ״ל נצרת עילית, גיל ברעם, ״בריאות השחקנים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, ולצערי השופט לא הפעיל שיקול דעת. אם הרצליה לא הייתה עולה. ליתרון מוקדם הוא לא היה מסיים את המשחק, אבל מכיוון שהתוצאה הייתה לטובתם הוא לא הפעיל שיקול דעת״.

בנצרת עילית טוענים כי מבקר איגוד השופטים, מאיר לוי, שישב ביציע, היה צריך ללחוץ על השופט להפסיק את המשחק. "לפני שנתיים מאיר לוי לא התחיל משחק בית שלנו נגד נס ציונה עד שלא הבאנו כבאית בעלות של 4000 שקלים לשאוב את המים. אתמול השופט הסתפק בשני אנשים עם מגבים, שגרמו יותר נזק לדשא וכמובן לא שאבו את כמויות המים האדירות שהיו ספוגות בכר הדשא״, טוען המנכ״ל ברעם.

באיגוד השופטים דחו את טענות אנשי נצרת עילית וטענו כי למרות תנאי מזג האוויר הקשים לא היתה הצדקה לפסול את המגרש בהרצליה.

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *