בית / עמקים / נצרת עילית / תלמיד מנצרת עילית ייצג את נבחרת ישראל אליפות העולם

תלמיד מנצרת עילית ייצג את נבחרת ישראל אליפות העולם

גיתי צ'רנין תלמיד יב' בתיכון אורט שרת בנצרת עילית, המריא השבוע לטיוואן כדי לייצג את נבחרת ישראל באליפות העולם בהוקי קרח גיתי משחק בנבחרת הנוער של ישראל (עד גיל 18) בהוקי קרח והוקי רולר. בשנה שעברה עשתה הנבחרת היסטוריה, כשזכתה במקום השני באליפות אירופה. השנה נשואות העיניים למשחקי אליפות העולם שייערכו בשבוע הקרוב בטאיפיי, עיר הבירה של טיוואן. גיתאי המריא ביום שלישי שבוע יחד עם הנבחרת. אביו יורי ילווה אותו במהלך שהותו בטיוואן עד סוף החודש. "זה כבוד גדול בשבילנו לייצג את מדינת ישראל ואת העיר שלנו נצרת עילית", אמר יורי, רב נסיעתו לתחרות.

גיתי הוא גם תלמיד מצטיין בכיתת מופת בתיכון אורט שרת בנצרת עילית. הוא ניגש לבגרות מוגברת במקצועות מתמטיקה, כימיה, פיסיקה ומדעים. "לקראת משחקי אליפות העולם אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע ובסופ"ש, האימונים דורשים השקעה גדולה אבל אני מאוד נהנה מזה. ההורים שלי תומכים בי וגם בית הספר מפרגן ובא לקראתי", הוא מספר. לצורך נסיעתו למשחקים בטיוואן, קיבל אישור מיוחד ממשרד החינוך להיעדר מבית הספר "למזלי זה נפל על חופשת הפסח כך שבסך הכל אני לא אפסיד הרבה חומר", הוא אומר. לפני משחקי גביע העולם, הנבחרת הישראלית תשהה במשך שלושה ימים במוסקבה ותקים משחק ידידות עם הנבחרת המקומית.

נבחרת הוקי קרח של נצרת עילית (צילום: עצמי)
נבחרת הוקי קרח של נצרת עילית (צילום: עצמי)

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *