יום ראשון , דצמבר 16 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / שמו של הוכנבוים עלה בהפועל חיפה, הבעלים פסל את האפשרות
ירון הוכנבוים במשחק נגד עפולה (צילום חגאג רחאל)
ירון הוכנבוים במשחק נגד עפולה (צילום חגאג רחאל)

שמו של הוכנבוים עלה בהפועל חיפה, הבעלים פסל את האפשרות

רק מעטים יודעים: שמו של מאמן הפועל נצרת עילית, ירון הוכנבוים, הועלה לאחרונה כמועמד לאמן את הפועל חיפה, שחיפה מאמן לאחר עזיבתו של ניר קלינגר. זה קרה לאחר שמועמדותם של יובל נעים ועמיר תורג'מן ירדה, משום שהם ביקשו להגיע עם העוזרים שלהם.

ירון הוכנבוים במשחק נגד עפולה (צילום חגאג רחאל)
ירון הוכנבוים במשחק נגד עפולה (צילום חגאג רחאל)

אחד הספונסרים של הפועל חיפה, העלה את שמו של ירון הוכנבוים. מדובר באדם שמחשיבים את דעתו בהפועל חיפה ואף מרבים לשמוע את דעתו ולהתייעץ עמו, אלא שהבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, התנגד למהלך וכך החליטו בהפועל חיפה ללכת על האופציה השלישית, שרון  מימר.

גורם בהפועל חיפה מסר: "להגיד שיואב כץ הטיל וטו זה לא מדויק. יואב רצה מלכתחילה מאמן שעובד בליגת העל. תורג'מן ונעים היו מועמדים לאורך כל הדרך, כשהאופציה שלהם ירדה שמו של ירון הועלה, אבל יואב כץ לא התלהב משום שבשנים האחרונות הוא אימן בליגה הלאומית".

הניצחון החשוב של נצרת עילית ביום שישי על הפועל עפולה, העלה את מניותיו של הוכנבוים דווקא אצל.. העפולאים. ראש העיר החדש/ ישן, אבי אלקבץ, מעריך מאוד את הוכנבוים ולא שוכח שהוא היה האיש ששם אותו על המפה, כאשר העלה את הקבוצה לליגה הלאומית לאחר דשדוש בן עשרות שנים בליגה א'. אף אחד לא ייפול מהכיסא אם בקיץ יקבל הוכנבוים הצעה לאמן את הפועל עפולה בעונה הבאה. הדבר היחיד שיכול למנוע מהלך כזה הוא עלייה של נצרת עילית לליגת העל.

בדוק גם

רכבת כרמיאל צילום אלכס הובר

תנועת הרכבות צפונה תופסק ביום שישי

בשל עבודות לשדרוג ופיתוח המסילות הראשיות באזור חיפה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בין חיפה מרכז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *